• אטרקציות בסיישל


  החול הלבן, מי הטורקיז, נופי המרחב והצמחייה הטרופית - על פי רבים, סיישל היא לא פחות מגן עדן. סיישל היא מדינת איים הממוקמת באוקיינוס ההודי מזרחית לאפריקה, בקרבת מדינות איים אחרות כמו המלדיביים, מדגסקר ומאוריציוס. סיישל מורכבת מחמש קבוצות איים מרכזיות הכוללות מעל 100 איים. בחלקם בולטים הרי הגרניט והיערות, וחלקם איי אלמוגים המשמשים כאתרים מופלאים לצלילה ולטיול. מזג האוויר הוא טרופי וחמים כל ימות השנה, והאווירה שלווה, צבעונית, מלאת מאפייני תרבות, מנהגים וקולינריה.   דברים לעשות בסיישל

   

  5 דברים שחייבים לעשות בסיישל

   

  האי מאהה - האי מאהה הוא האי המרכזי של סיישל בו נמצאת גם העיר הבירה ויקטוריה, אחת מערי הבירה הקטנות בעולם. דרום מאהה הוא אזור כפרי ופסטורלי ובצפון האי שוכן החוף ביו ואלון המפורסם, אזור הספורט בו מתרכזים חובבי ענפי ספורט המים השונים. בביקור באי מאהה ניתן לשלב בין טיול עירוני בין הבתים המקומיים, החנויות והשוק של ויקטוריה, לבין טיול באזור המיוער של האי - או בילוי באחד מ- 65 החופים הקסומים שלו.

  האי פראלין ושמורת ואל דה מאי - האי פראלין הוא האי השני בגודלו. מקום מרכזי באי שאסור לפספס הוא שמורת ואל דה מאי. שמורה זו כוללת מגוון סוגים של צמחים, ביניהם אלפי עצי הקוקו דה מר - עצי קוקוס הים הייחודיים לסיישל. עצי הקוקו דה מר צומחים ברחבי השמורה באופן פראי ולצידם, שפע של ציפורים צבעוניות ומגוון עשיר של צמחים.

  האי לה דיג - באי לה דיג נראה כי הזמן עצר מלכת. התנועה באי נעשית באמצעות אופניים ועגלות הרתומות לשוורים. באי זה נמצאים חופים יפהפיים המעוטרים בסלעי גרניט, ובולט ביופיו הוא החוף סורס ד'ארג'נט. האזור המזרחי של האי הוא בתולי ובו ניתן לחוש מהו אי טרופי במלוא מובן המילה.

  אלדברה - איי האלמוגים - איי אלדברה נחשבים לאיי האלמוגים המורמים הגדולים ביותר בעולם. טבעת האטול מורכבת למעשה מארבעה איים מרכזיים ואיים קטנים נוספים. באיים השתמרו החי והצומח כפי שהיו לפני אלפי שנים,ובהם ניתן לראות  צבי יבשה ענקיים ועופות יוצאי דופן. האי שופע צמחיה, כולל יערות עבותים של מנגרובים. הצלילה באיי אלדברה היא כמובן קסם אמיתי בו תראו עולם מופלא מתחת למים.

  הגנים הבוטניים בויקטוריה - הגנים הבוטניים בויקטוריה מסכמים את היופי הרב הטמון באיים ולכן מומלץ לבקר בהם. הגנים הבוטניים הם למעשה יער טרופי עבות המלא במיני צמחים כמו הקוקו דה מר - העץ הלאומי וסמלה של סיישל, סחלבים, ושלל מיני צמחים בצבעים רבים. 
   
   
      טיפ מיועצי איזיגו

  אטרקציות בסיישל - האטרקציות בסיישל כוללות את הטבע הקסום, החופים הנהדרים, השוק הססגוני של ויקטוריה המציע שפע של תבלינים ומאכלים מקומיים, שיט בין האיים, וגם פינוק באחד מאתרי הספא הפזורים ברחבי האיים, במיוחד באי מאהה.

  שופינג בסיישל - שופינג ניתן לעשות בחנויות ובוטיקים יפים בויקטוריה וגם השוק הוא מקום למצוא בו בגדים, עבודות יצירה ומאכלים ייחודיים.

  חיי לילה בסיישל - בויקטוריה תמצאו בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי נוספים. מעבר לה, סיישל היא המקום לבילוי לילי רגוע הכולל צפייה בשמים זרועי כוכבים ובים היפהפה גם בחושך.
   
   
   


   
      המערכת מחפשת עבורך: