טיול מאורגן לזנזיבר-8 ימים

  • פרטי הטיול
  • מסלול הטיול
  • מידע ותנאים
  • מפת הטיול
  • תמונות וסרטונים
זנזיבר - אי התבלינים, שחופיו הם בין היפים בעולם, קילומטרים ארוכים של חולות לבנים ורכים המעוטרים בדקלי קוקוס, ריף אלמוגים ועולם תת ימי עשיר ומרתק. מימי אוקיאנוס בצבעי הטורקיז ושלל בעלי חיים ימיים. אי שטוף שמש, מהמקסימים והאקזוטיים באיי האוקיאנוס ההודי. ביקור המשלב הנאה מהים הכחול, מהחול הלבן ומדקלי הקוקוס התמירים עם סיורים להכרת ההיסטוריה המעניינת ומטעי התבלינים.

יום 1: תל אביב – זנזיבר (Zanzibar)

ניפגשים בשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לעיר זנזיבר – באי זנזיבר. לאחר הנחיתה נצא לכיוון בית המלון בו נבלה את החופשה הקרובה, ניפרד מחיי המערב ונתמכר לחוויה האפריקאית שלפנינו. חופים תכולים, ריחות וצלילים של אפריקה.
לינה בזנזיבר.

יום 2: סטון טאון זנזיבר (Stone Town Zanzibar) – שמורת הטבע ג'וזאני (Jozani)

הבוקר נצא לטיול יום בבירתה הקדומה של האי, העיר הבנויה מאלמוגים שנתנו לה את שמה. נהלך ברחובות הצרים המרכיבים את הסבך העירוני הנקרא – סטון טאון, נראה את הבנייה הייחודית וניפגש עם תושבי המקום – נוכל לראות את חיי המקומיים. נבקר בשווקיה השונים, נכיר את חומרי הגלם המקומיים ואת הטעמים הייחודיים למקום. נמשיך לביקור בשמורת הטבע – ג'וזאני. נסייר בשמורה בין עצי מנגרובים ויער של עצי מהגוני המשמשים כבית לקופי הקולובוס. לעת ערב נשוב לבית המלון ללינה.
לינה בזנזיבר.

יום 3: ביקור באי הצבים ושייט עם דולפינים

היום נפגש עם בעלי חיים ימיים בסביבתם הטבעית – צבים ודולפינים. נצא אל הנמל, נעלה אל סירה אשר תיקח אותנו אל אי הצבים או בשמו הקודם – אי האסירים. המקום שימש בעבר כבית סוהר – אך קיים הוא משמש בית גידול טבעי לאוכלוסיית צבי יבשה גדולי ממדים. נסייר באי, נשמע את סיפורו ונכיר את בעלי החיים הייחודי. בחציו השני של היום נשוט לאזורי מחייתם של דולפיני זנזיבר. נוכל לצלול לצלם ולשחות עם בעלי החיים בסביבתם הטבעית ללא כלובים וללא מחיצות**. לעת ערב נשוב – לבית המלון.
לינה בזנזיבר.

יום 4: יום טיול – חלקו הצפוני של האי

הבוקר נצא ליום טיול בו נכיר חלקים נוספים של האי, נעזוב את חופי בתי המלון ונצפין אל כפריו של האי. נבקר בכפר הדייגים – נונגווי, הכפר המשמר את טכניקות הדייג ואורחות החיים של תושבי המקום. נראה את בתיו, את הסירות המסורתיות וטכניקת בנייתן הייחודית. נבקר בשוק המקומי ונתרשם משלל הדגה שמוציאים הדייגים מן הים. בתום הסיור נמשיך לביקור במפרץ – קנדוואה, בו נראה אוכלוסיית צבי ים העומדת בפני הכחדה וללמוד את מחזור חייו של צב הים. לעת ערב נשוב – לבית המלון.
לינה בזנזיבר.

יום 5: נופש בזנזיבר (Zanzibar)

הבוקר יוכל כל אחד למצוא את זנזיבר שלו. טיול שליו על חוף הים, ביקור בשוק או כפר מקומי. יום של נופש ומנוחה שיאפשר לכל אחד ואחת למצוא את מקצב החיים של זנזיבר.
לינה בזנזיבר.

יום 6: נופש בזנזיבר (Zanzibar)

נופש בחוף זנזיבר , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי.

יום 7: נופש בזנזיבר (Zanzibar)

נופש בחוף זנזיבר , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי.

יום 8: זנזיבר (Zanzibar)– תל אביב

הבוקר נצא לביקור באחת מחוות התבלינים שנתנו לאי את שמו. נלמד אודות התבלינים, סוגיהם, נלמד להבדיל בין תרמיל לבין פרי, בין גרעין לבין עלה, בין תבלין יבש לטרי ואת השימוש המומלץ בכל אחד ואחד. בהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה ונטוס לטנזניה ומשם נעלה על טיסת המשך ישירה לתל אביב.

תנאים כלליים

לחץ כאן
המערכת מחפשת עבורך: