נגישות

מידע לשירותך

איזיגו תיירות ונופש ישיר

 

איזיגו  EASYGO תיירות ונופש ישיר, מקבוצת סיגנל טורס, נותנת מענה למגוון מוצרים בתחום הנסיעות והתיירות: טיסות סדירות, שכר ולואו קוסטחבילות נופשטיולים מאורגניםחבילות טוס וסעדילים של הרגע האחרון , חבילות נישואים, חבילות ספורט, חבילות סקינופש בארץ ועוד...-כל זאת במחירים אטרקטיביים.

איזיגו  EASYGO תיירות ונופש ישיר עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות התעופה וספקי שרותי התיירות. יועצי הנסיעות עובדים מול מערכות ההזמנה העדכניות ביותר בשוק התיירות המאפשרות גישה ישירה למידע בזמן אמת, הם בעלי תודעת שרות גבוהה, מקצועיים ובעלי ידע רב.

אתר האינטרנט המאובטח  www.easygo.co.il  מגוון, עשיר במידע וניתן לבצע בו הזמנות בזמן אמת.

יועצי הנסיעות של איזיגו EASYGO תיירות ונופש ישיר יעשו הכל במטרה להפוך את הזמנת חופשתך הבאה לפשוטה נוחה ומהנה יותר בארץ ובחו"ל.
 

איזיגו EASYGO 
טלפון : 03-5720000
רח' ברוך הירש 14
בני ברק

 

*אין קבלת קהל ללא תאום מראש*


שעות פעילות מוקד מכירות:

ימים ראשון עד חמישי      08:30-19:00
ימי שישי וערבי חג           08:30-13:00

מייל מוקד מכירות - easygo@easygo.co.il
 

שעות פעילות שירות לקוחות:

ימים ראשון עד חמישי      09:00-18:00
ימי שישי וערבי חג           09:00-13:00

מייל שירות לקוחות - service@easygo.co.il
 
אנו מאחלים לך נסיעה טובה וחופשה נפלאה....

 

על קבוצת סיגנל טורס 

סיגנל טורס אשר נוסדה בשנת 1977 הנה חברת תיירות ונסיעות מהגדולות והוותיקות בענף, בבעלות משפחתית. החברה מונה 15 סניפים בפריסה ארצית, חלקם ממוקמים בתוך חברות הייטק, ומועסקים בהם  כ - 220 יועצי נסיעות הנותנים מענה 24 שעות, 7 ימים בשבוע, 364 ימים בשנה. החברה מפעילה שלוחה בשדה התעופה המספקת מענה חרום מעבר לשעות  פעילות הסניפים. החברה מתמחה בנסיעות לחו"ל למגזר העסקי, ונותנת שירות ליותר מ - 1000 חברות עסקיות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי.

לחברה מספר חברות בת - כרמל תיירותאיזיגו ארועים נופש וקבוצות ואיזיטרוול) והיא שותפה ברשת GLOBALSTAR  העולמית. כל אלו מעניקים לנוסע העסקי סל שירותים נרחב -  הכל תחת קורת גג אחת.

סיגנל טורס בעלת מוניטין רב בתחום השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה וזאת בזכות מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול הנסיעות אותה היא מטמיעה בחברה.

יועצי הנסיעות המקצועיים של סיגנל טורס ישמחו לתת לחברתכם מענה ופיתרונות יצירתיים בהתאמה אישית בכל תחומי נסיעות העסקים, תוך התייחסות מרבית לשיקולי זמן מיקום ולהוזלה בעלויות, כלי מעקב ייחודיים וסטטיסטיקות בהתאמה אישית ועפ"י צרכי החברה והלקוח.

תנאים כלליים

חברת איזי גו  תיירות הינה סוכנות נסיעות,המזמינה עבורכם שירותים המסופקים ע"י סיטונאי תיירות,לרבות המלון,חברות התעופה וההשכרה(להלן: "הספק/ים") בכפוף לזמינותם ובהתאם למידע הנמסר מהספק.על כן,כל השירותים המוזמנים הם בגדר בקשה בלבד עד לקבלת אישור טלפוני מחברתנו,כמו כן האחריות הבלעדית לביצוע השירותים בפועל היא על הספק בלבד.בקשות מיוחדות בכל הנוגע למלון ו/או למוביל האווירי ו/או להשכרת רכב מועברות ע"י חברתנו לספק הרלוונטי אולם אינן מאושרות. בכל מקרה של תקלה ו/או אי התאמה יש לפנות מיידית,במישרין או בעזרתנו לספק המתאים מבלי לגרוע מכלליות האמור'

דרכון:

באחריות הלקוח להצטייד בדרכון תקף לשישה חודשים לפחות מעת תאריך החזרה והכולל מספר מספק של דפים ריקים (לפחות 3 דפים), באשרות כניסה(ויזות) מתאימות,וכן לציין בפני חברתנו אם ברשותו דרכון שאינו ישראלי או שהנו מחזיק בתעודת מעבר. חובה על אזרח ישראלי בין אם הוא נושא אזרחות אחת או יותר להיכנס ולצאת מגבולות המדינה באמצעות דרכון ישראלי בלבד.הטיפול בדרכון,אשרות וכיוצא בזה,הנו באחריות הנוסע בלבד.כל הזמנה הנעשית במשרדינו הנה בגדר בקשה בלבד עד לקבלת האישורים הסופיים מספקי התיירות השונים. במקרה של ביטול (לאחר קבלת אישור על העסקה) ובלבד והביטול אינו נופל בתנאי ביטול מקלים לפי חוק הגנת הצרכן כפי המפורט בטופס זה. הלקוח מאשר כי התחייבות החברה ללקוח לשירותים והמוצרים שהוזמנו תקפה אך ורק לאחר שהתשלום עבר וחויב במלואו אצל החברה. הלקוח מאשר כי לא תהיינה לו תלונות ו/או תביעות וכל טענה אחרת מכל מין וסוג שהוא לפיצוי. 

חיסונים: 
איזי גו מתריעה כי ישנן מדינות מסוימות אשר נדרש לבצע חיסונים לפני היציאה. למידע בנושא זה נא עיין באתר משרד הבריאות www.health.gov.il. 

טיסות:
חשוב לדעת כי כיום אין הגדרה ברורה ו/או כללים אחידים הנכונים ל- מהי חברת תעופה או טיסה סדירה שכר או לאו קוסט , נכון הדבר לרבות  בכל הקשור להזמנת מקומות ישיבה, כבודה, ארוחות מערכת בידורית ושעות טיסה, לעיתים השוני משתנה בין חברה תעופה אחת לשנייה ולעיתים אף באותה הטיסה בהתאם לסוג הכרטיס שנרכש. כיום אין להניח כי השירותים הנ"ל נכללים במסגרת הקנייה, להיפך הוא הנכון , בטיסות שכר ו/או לאו קוסט (וכיום גם בחלק מחברות התעופה הסדירות בהתאם לסוג הכרטיס) , מקומות הישיבה במטוס על בסיס מקום פנוי, אין ארוחות, אין מערכת בידורית ,שעות הטיסה עלולות להשתנות ויש תשלום נוסף עבור כבודה וזאת אלא אם נאמר מפורשות אחרת.  מעבר לכך בטיסות שכר, שעות הטיסה עלולות להשתנות ברגע האחרון על ידי המפעילים/ספקים/חברת התעופה כמו כן עלולים להיות שינויים ,ביטולים עיכובים בחניות ביניים בדרך ליעד הסופי. איזי גו פועלת להביא את כל המידע שברשותה ללקוח בטרם נסגרה ההזמנה ככל שהמידע מועבר אליה על ידי הספקים. עם זאת בכל מקרה של ספק על הלקוח לברר נושאים אילו למול המוקד האנושי בחברת התעופה ו/או באיזי גו.

לגבי טיסות שכר חשוב לציין שמפעילי הטיסות/ספקים/חברות התעופה לא תמיד מקבלים אישור מוקדם למסלולי הטיסה ו/או לשעות הטיסה וזאת על אף שטיסות אילו מפורסמות על ידם אם באופן ישיר ואם באמצעות סוכני הנסיעות בכלל ואיזי גו בפרט (באתר ואו במוקד הטלפוני) ככל שמידע מוסג זה יועבר לידינו נדאג ליידע את ציבור לקוחותינו אך לא נוכל להתחייב למידע שכן הינו באחראיות הספקים בלבד! עם זאת אנו מעמידים לרשותכם כתובת מייל אליה תוכלו להפנות אלינו שאלות הנוגעות לאישורים סופיים של שעות הטיסה easygo@easygo.co.il , איזי גו לא תהא אחראית לכל שינוי בטיסה או בשעת הטיסה וכל טענה ו/או תביעה תועבר לידי הספק/המפעיל/חברת התעופה. הטיסות מבוצעות ע"י המוביל האווירי בהתאם לתנאיו ואחריותו , לרבות אחריות לאיחורים , עיכובים , שינויים , הקדמות ואיחורים ביטולים ואובדן או נזק לכבודה ע"פ כל דין. על הנוסעים חלה חובת התייצבות בידוק בשדה התעופה בטרמינל הרלוונטי הן בארץ והן בחו"ל של  לפחות 3 שעות קודם מועד ההמראה. 

על הנוסעים חלה חובת אשרור טיסתם הלוך וחזור כ 72 שעות לפני מועד הטיסה . 

הריון:
נשים בהריון חייבות להצטייד לקראת הנסיעה באישור רפואי על היותן בהריון תקין שיירשם בשפה האנגלית, ולעדכן בנושא את סוכן הנסיעות. 

תינוק :
מחיר כרטיס הטיסה לתינוק מתחת לגיל  שנתיים – ללא זכאות למושב  ואינו מקנה זכות לעריסה מטען ו/או שירות כלשהו הניתן ע"י חברת התעופה. בקשות מיוחדות : החברה אינה אחראית להזמנת מזון כשר ו/או כל מזון אחר בטיסה  לרבות אם ביקש הנוסע בשעת ביצוע ההזמנה , כל הבקשות הנן באחריות חברת התעופה בלבד ובהתאם לאפשרויותיה. 

השכרת רכב:
בכפוף לתנאי חברות ההשכרה השונות , יש לשים לב לתשלומים שאינם כלולים במחיר ההשכרה ויש לשלם בחו"ל. באחריות הנוסע לעדכן בשעת ביצוע ההזמנה באם גיל הנהג הנו מתחת ל  25 ו/או נהג חדש. כמו כן על הנוסע להצטייד בכרטיס אשראי בין לאומי על שמו וכן רישיון  נהיגה בין לאומי כאשר אלו הנם  תקפים ופרטיהם זהים. חברת ההשכרה אינה מתחייבת לספק רכב מסוג מסוים  אלה מקבוצת רכבים מסוימת . לכל חברה צי הרכבים שלה. העברות: העברת הנוסעים משדה התעופה למלון ובחזרה בחבילות בהן קיים שירות העברות, מתבצעת באמצעות אוטובוס מאסף, ועל כן, תיתכן כי הנסיעה תתארך עקב איסוף/הורדת נוסעים בבתי מלון שונים. אוטובוס האיסוף משדה התעופה ומהמלון לא ימתין לנוסעים מאחרים, וכמו כן, לא תינתן הושבה לתינוקות. 

בתי מלון : 
המלונות מדורגים בהתאם להגדרת משרד התיירות המקומי ו/ או ספקים מקומיים (כך לדוגמה כמו שקורה באנגליה) ואינם זהים ברמתם ו/או ניתנים להשוואה למלונות באותו דרגה בכל מקום אחר בעולם. שעת הכניסה לחדרים ופינויים הנה ע"פ מדיניות כל מלון ומלון ולרב קבלת החדרים הנה החל משעה ;14:00 ושעת פינוי החדרים הנה עד ל 12:00 בצהרים וזאת ללא קשר למועדי הטיסה. במלונות בארץ, כאשר הכניסה היא במוצ"ש, קבלת החדרים תהיה החל מצאת השבת. השיבוץ בחדרים , תחזוקה , תקינות , ו/או הפעלת מערכות המלון לרבות מיזוג אוויר , מעליות וכיו"ב כמו כן גם זמינות ו/איכות ו/או טיב השירותים והמזון הניתנים במלון וכן קיומם של מטרדים במלון ובסביבתו כל אלה אינם בשליטת החברה ולפיכך אינם באחריותה, כי אם באחריות המלון. בבתי מלון ממוזגים תתכן הפסקת המיזוג בשעות מסוימות ע"פ נהלי המלון ו/או תקנות האנרגיה האזוריות. בבתי מלון מסוימים אין זהות מושלמת בין החדרים לרבות מבחינת רמתם , ו/או גודלם ו/או תכולתם ושיבוץ הנוסע בחדרים נעשה ע"י הנהלת המלון ובאחריותו. במקרים מסוימים של תפוסת יתר במלון ו/או אי התאמה מיוחדת שמורה הזכות לחברה / ספק התיירות / הספק המקומי / בית המלון למצוא לנוסע מלון חלופי שלא ייפול בדרגתו ומיקומו של המלון המקורי. בקשות מיוחדות לגבי חדרים , מיקומם , צמידותם , תכולתם יועברו ע"י החברה לספק המקומי בחו"ל במידה ונמסרו לה ע"י הנוסע בשעת ביצוע ההזמנה, וביצוען בפועל הנו באחריות המלון ובהתאם לאפשרויותיו (כל בקשה מסוג זה הינה בגדר בקשה בלבד ולא ניתן להבטיחה ). חדר זוגי הנו חדר בעל 2 מיטות שאינן בהכרח צמודות או מיטות זוגיות. חדר לשלושה ויותר עשוי להיות חדר זוגי ובו מיטות מתקפלות נוספות / ספה נפתחת וכדומה. בקשה לצירוף עריסת תינוק לחדר הנה בגדר בקשה בלבד ביצועה הנו באחריות המלון ובהתאם לאפשרויותיו , מלונות רבים גובים תשלום נוסף בגין עריסת תינוקות תשלום המשולם  ישירות בבית המלון .  חדר ליחיד עשוי להיות חדר קטן יותר מהרגיל . הגעה מאוחרת למלון ו/או עזיבה מוקדמת של המלון עשויה להביא להפסדי ארוחות או לקבל ארוחות מסוג שונה והכל בהתאם לנוהגי המלון ובאחריותו.במרבית מבתי המלון נדרש תשלום נוסף ישירות למלון עבור שירותים נוספים ומיוחדים ועבור השימוש במתקנים כמו הזמנת סרטים, כספת , מיני בר , סאונה , חדר כושר . מגרשי טניס , ספורט ימי שמשיות ועוד. על כן לא יתקבלו תלונות במקרים של דרישות תשלום ע"י המלון . אם חלילה מי מהנוסעים נתקל בבעיה במלון עליו לפנות בזמן אמת לצוות במלון ו/או לספק המקומי שפרטיו מצויים על שובר המלון ו/או לחברת איזי גו . סיורי בחירה : סיורי בחירה נמכרים ומבוצעים ע"י ספקים וסוכנים מקומיים ואינם קשורים כלל ועיקר לחברת איזי גו.
**מחירי שירותי תיירות פנים המוצעים באתר איזיגו הינם לאזרחי ישראל בלבד. המחירים לתיירים שונה.**

מס תיירות בבתי מלון באירופה:
שימו לב, בחלק מערי אירופה מוטל מס מקומי על תיירים הלנים בבתי מלון בעיר, גובה המס נגזרת מרמת המלון ומשולם לפי מספר הלילות, לא ניתן ואו לגבות את המס בישראל אלא בתשלום ישיר בבית המלון. המס כאמור איננו נכלל במחיר העסקה.


נוסעים מתחת לגיל 18 הטסים ל/מדרום אפריקה  
ההנחיות תקפות לנוסעים מתחת לגיל 18 המבקשים להיכנס/לצאת ל/מדרום אפריקה כאשר הם מלווים על ידי שני ההורים/הורה אחד/מלווה בוגר אחר או טסים ללא ליווי. 
בכל אחד מן המקרים, יהיה על הנוסע להציג את כל המסמכים הבאים בשפה האנגלית: 
•דרכון בתוקף (בדרכון חייב להיות דף אחד ריק לטובת חותמת שלטונות ההגירה הדרום אפריקאים). 
•תעודת לידה מקורית של הנוסע הקטין. 
•הצגת מסמך התחייבות או מסמך המצביע על סיבת היעדרות מסמך כזה (כגון: תעודת פטירה/ מסמך משפטי אחר)לפי הפירוט להלן: 
ילד הטס ללא ליווי 2 ההורים- יידרש להציג מסמך התחייבות חתום ע"י 2 ההורים
ילד הטס בליווי הורה אחד- יתבקש להציג מסמך התחייבות חתום ע"י ההורה השני אשר אינו מתלווה. 
•נוסע מתחת לגיל 18 הטס ללא ליווי יידרש להציג גם מסמך עם פרטי האדם אשר יפגוש אותו בשדה התעופה בדרום אפריקה.

כרטיסי כניסה:
לאירועים/משחקים וכיו"ב- מרגע ההזמנה חלים על המזמין דמי ביטול מלאים.ידוע ללקוח כי החברה איננה יכולה להבטיח את מקום הישיבה אלא אם צוין מפורשות בהזמנה. ידוע ללקוח כי מחירי הכרטיסים הינם גבוהים מהמחירים הנקובים על גבי הכרטיסים.מרגע מסירת הכרטיס לידי הלקוח, או מי מטעמו הכרטיס יהיה באחריותו הבלעדית. לא יהיה ניתן להנפיק כרטיס חדש במקרה של אובדן ואו נזק לכרטיס ולא יינתן החזר כספי.סירובו של הלקוח לקבל את הכרטיסים שקיבל כמוה כביטול הזמנה לכל דבר ועניין.


ביטוח:
לתשומת ליבך , עליך לדאוג לביטוח מתאים , מקיף ונרחב לפי צרכיך,לרבות ביטוח רפואי ומטען. סעיף בפוליסה שברשותך מכסה ביטול טרם היציאה ביטול במקרה של חו"ח מוות קרוב משפחה מדרגה ראשונה, או אשפוז הנוסע בבי"ח. לידיעתך, אין הביטוח מכסה כל מקרה אחר של ביטול ההזמנה, ועליך לקרוא בעיון את תנאי הפוליסה בעניין זה. לקבלת החזר כלשהו, לרבות החזר דמי ביטול, עליך לפנות ישירות לחברת הביטוח. 

מחיר אתר:
המחירים המוצגים באתר הינם להזמנות אינטרנטיות בלבד, סופיים וכוללים את כל המיסים וההיטלים. שער ההמרה יקבע לפי שער המכירה האחרון (העברות והמחאות גבוה) ביום העסקים שקדם למועד התשלום.
איזי גו EASYGO  הינו אתר מאובטח בפרוטוקול מוצפן באמצעים המתקדמים ביותר, כאשר אתם מבצעים הזמנה באתר, אתם מצטרפים לאלפי לקוחות מרוצים שביצעו הזמנה מאובטחת באתר.
למזמינים בטלפון, על מחיר האתר תחול תוספת של 15$ / 15 אירו דמי טיפול לנוסע להזמנה לחו"ל או 15 ש"ח דמי טיפול לנוסע להזמנה בארץ.
הזמן באתר וחסוך זמן יקר .

דמי ביטול שינוי:
על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע ביצוע ההזמנה כמפורט בתנאי ההזמנה או לחילופין בטפסי ההחתמה. תנאי הביטול ו/או השינוי משתנים בהתאם לספק, סוג המוצר, עיתוי ההזמנה ומועד היציאה. בנוסף ומבלי לגרוע מתנאים אלה, בכל מקרה של שינוי או ביטול טיסה סדירה/טיסת שכר/חבילה/ (טיסה+ מלון ו/או רכב) לאחר הכרטוס ו/או אישור ההזמנה יחולו דמי טיפול בגובה 70$ לאדם של חברת איזי גו וזאת בנוסף לדמי הביטול ואו השינוי של הספקים. תנאי הביטול כפופים לחוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981 סעיף 14ג', ה' ותקנות הגנת הצרכן – (ביטול עסקה) התשע"א 2010. חשוב לדעת, כל צרכן הרוכש  שרותי הארחה, נופש בארץ, נסיעה, חופש או בילוי מאת החברה רשאי לבטל את העסקה בתנאי ביטול מקלים ובלבד שהודעת הביטול נעשתה בכתב ונשלחה למשרדי החברה  בפקס ו/או במייל ו/או במסירה אישית וזאת בתוך  14 ימים ממועד עשיית העסקה או מיום קבלת מסמך גלוי (מסמך עם פרטי העסקה), לפי המאוחר מבניהם ולא פחות מ 7  ימים (שאינם ימי מנוחה) קודם למועד היציאה/תחילת השירות.  ימים שאינם ימי מנוחה (ימי חול א'-ה' וכן ערבי חג וימי ו' עד שעה 12:00). במידה ויום שליחת ההודעה על הביטול הינו יום שבתון או חג, ייחשב יום הביטול היום העוקב. תנאי ביטול מקלים: בכל מקרה של ביטול לפי התנאים כאמור יחויב הצרכן בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מעלות ההזמנה או 100 ₪ לאדם, לפי הנמוך מבניהם. חשוב לציין כי הניסוח המחייב והמלא הינו זה המופיע בסעיף 14 ג' ו  -14 ה' לחוק הגנת הצרכן ובתקנות הגנת הצרכן – ביטול עסקה.     

נזקים וביטוח:
אין החברה אחראית לנזקי הנוסע לרבות נזקי גוף ו/או מטענו לרבות כל נזק ישיר לגוף או עקיף. מומלץ ביותר לרכוש פוליסת ביטוח רפואית מקיפה לחו"ל ביטח ביטול הזמנה, מטען וציוד אישי. החברה אינה נושאת באחריות בין במישרין ובין בעקיפין למחדלי ו/או מעשי ספקי ונותני השירותים  בפועל זכותו של הנוסע לתבוע במישרין את נותני וספקי השירותים בפועל ו/ או חלקם. על הנוסע לצפות בעת ההזמנה כי באזורים מסוימים יתכנו נזקי טבע , מלחמה , מצב בטחוני מיוחד, שאינם באחריות החברה.

חילוקי דעות:
מוסכם ומוצהר כי בכל מקרה בו תוגש תביעה כנגד החברה, תהה סמכות שיפוט מקומית לבתי המשפט בעיר יפו ת"א בלבד.  

אחריות:
 איזי גו מזמינה בעבורך את שירותי הנסיעות מאת ספקי השירותים השונים, בהתאם לפרטים המפורטים בהזמנתך. איזי גו מתחייבת לבצע את ההזמנה במיומנות, למסור לספקי השירותים את המידע הרלוונטי לעסקה ולוודא התאמת ההזמנה למבוקש, ואולם לא תהיה אחראית לשיבושים ו/או תקלות בלתי צפויות ושאינן בשליטת סוכנות הנסיעות, אם יחולו אצל ספקי השירותים, אלא אם ידעה או היה עליה לדעת מראש על אותה תקלה או שיבוש של ממש. אחריות לגבי הובלה אווירית מוסדרת באמנות השונות, על פי חוק שירותי חוק התובלה האווירית, התש"ם- 1980. זכותו של הנוסע לתבוע ישירות את ספקי השירותים כולם או חלקם בגין נזקים שנגרמו עקב מעשה מחדל של אותם ספקי השירותים. לקוח יקר חברת איזי גו מעמידה לרשותך כתובת מייל למקרים דחופים, כתובת המייל sos@easygo.co.il.

שאלות ותשובות בנושא טיסות
 
מה ההבדל בין טיסות סדירות לטיסות שכר?
 
טיסות סדירות מופעלות על ידי חברות תעופה במשך כל השנה לפי לוחות זמנים קבועים, ובדרך כלל מדובר בטיסות לשדות תעופה ראשיים גדולים . טיסות אלו ימריאו גם אם יישארו עליהן מקומות פנויים. בטיסות מסוג זה מומלץ לבצע צ'ק-אין (רישום) לטיסה באתר חברת התעופה כ-24 שעות לפני הטיסה. בחלק מהטיסות הסדירות, מוגש אוכל, ישנה מערכת בידור, שירות צ'ק-אין מוקדם באתר האינטרנט של חברת התעופה וקיימת אפשרות לבקשות מיוחדות (כגון: בחירת מקום ישיבה מראש, כיסא גלגלים, ארוחות וכד'). מגוון השירותים של חברות התעופה משתנה בין חברות התעופה השונות.
 
טיסות שכר מופעלות על בסיס הסכמים בין חברות תעופה לספקי שירותי תיירות, מדובר על טיסות עונתיות ליעדים פופולריים. לרוב טיסות מסוג זה הן לתקופה של עד שבוע ימים, ליעדים קרובים יחסית, ללא התחייבות לזמני טיסה מדויקים. חלק גדול מטיסות השכר נמכרות כחלק ממוצרי חבילות כגון: חבילות נופש, חבילות סקי, טיול מאורגן וכו'. טיסת שכר יכולה להתבטל אם לא יימכרו מספיק מקומות על הטיסה, והנוסעים שרכשו הטיסה יועברו לטיסה אחרת. בטיסות שכר אין התחייבות לזמני טיסות מדויקים. ברוב טיסות השכר לא מוגש אוכל, אין מערכת בידור ולא קיימת אפשרות לבקשות מיוחדות (כגון: בחירת מקום ישיבה מראש).
 
 
מהו משקל הכבודה המותר בטיסה שלי?
משקל הכבודה המותר משתנה בין חברות התעופה השונות, ולעיתים גם בין כרטיסי הטיסה השונים של אותה חברת תעופה. כאשר כרטיס הטיסה מאפשר לטוס עם מזוודה אחת, משקלה יהיה בדרך כלל עד 20 ק"ג, ישנם כרטיסים שלא כוללים כבודה (למשל, בטיסות מסוג לואו קוסט, אך לא בכולן) אלא אם הנוסע בחר להוסיף בתשלום.
 
 
מתי אני אמור לקבל את כרטיסי הטיסה שלי?
מסמכי הנסיעה (כרטיסי טיסה/שוברי מלון וכד') יישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה במהלך ההזמנה, וזאת עד 24 שעות לפני מועד הטיסה.
 
 
כיצד ניתן לבחור מקום ישיבה בטיסה שלי?
בטיסות סדירות היכולת לבחור את מקום הישיבה מראש בטיסה תלויה במדיניות חברת התעופה בה הוזמן כרטיס הטיסה. רוב חברות התעופה לא מאפשרות בחירת מקום ישיבה מראש כלל, או גובות על כך תשלום נוסף. אם ברצון הנוסע להזמין בחירת מקום ישיבה בתשלום, ניתן לעשות זאת ישירות באתר האינטרנט של חברת התעופה.
בטיסות שכר ובטיסות במסגרת מוצרי חבילות לא ניתן לבחור מקום ישיבה מראש (גם לא עבור תשלום נוסף).
 
 
מהו כרטיס טיסה אלקטרוני וכיצד הוא עובד?
כרטיס טיסה אלקטרוני הוא רישום דיגיטלי שנשמר במערכת ההזמנות של חברת התעופה עמה אתם טסים. הכרטיס כולל את שם הנוסע ואת פרטי הטיסות, ומשמש לזיהוי הנוסע על ידי חברת התעופה. במידה והנכם מבצעים צ'ק-אין (רישום) באתר האינטרנט של חברת התעופה, תתבקשו להקליד את מספר כרטיס הטיסה (E-Ticket Number) או את קוד הזמנתכם בחברת התעופה (Booking Reference או PNR Number).
 
האם אני יכול לשנות את כרטיס הטיסה שלי, והאם עליי לשלם על כך?
בטיסות סדירות, תנאי שינוי כרטיס הטיסה שונים בכל כרטיס וכרטיס ובכל חברת תעופה. 
 
ברוב כרטיסי הטיסות הסדירות ניתן לשנות תאריכים בעבור תשלום נוסף גם לפני היציאה מהארץ וגם לאחר מכן. מחיר השינוי הינו בהתאם לחוקי כרטיס הטיסה ולזמינות של דרגות המחיר השונות בטיסה הרצויה ובזמינות מקומות בטיסות. כמו כן, קיימים כרטיסי טיסה של טיסות סדירות שאינם ניתנים לשינוי כלל, או שניתנים לשינוי לפני יציאה מהארץ בלבד ולא ניתנים לשינוי כלל לאחר מכן. כרטיסי טיסה של כיוון אחד ברובם אינם ניתנים לשינוי. כל שינוי של כרטיס טיסה סדירה כרוך בתשלום של דמי שינוי מצד חברת התעופה, הפרשי מחיר ודמי טיפול מצד איזיגו, בהתאם לנהלי ההזמנה. כרטיסי הטיסה בטיסות שכר לא ניתנים לשינוי.
לא ניתן לבצע את סוגי השינויים הבאים בשום כרטיס טיסה של טיסה סדירה:
 • החלפת חברת התעופה.
 • החלפת שם נוסע לנוסע אחר.
 • תיקון איות של שם הנוסע (אפשרי תמורת תשלום בחלק מחברות התעופה). 
 • נקודת היציאה של הטיסה הראשונה בכרטיס.
לא ניתן לשנות כרטיס טיסה בהורדת מחיר: גם אם בתאריך הרצוי קיימים כרטיסי טיסה זולים יותר לכאורה מהכרטיס טיסה המקורי שלכם, לפי חוקי תעשיית התעופה כרטיס טיסה חדש לאחר שינוי חייב להיות שווה ערך או יקר יותר מהכרטיס טיסה המקורי.
לא ניתן לשנות טיסה לאחר שעת ההמראה שלה. במידה וברצונך לבצע שינוי תאריך טיסה, חובה לעשות זאת לפחות 24 שעות לפני שעת ההמראה של הטיסה.
 
 
הפסדתי את הטיסה שלי! מה אפשר לעשות?
מדיניות ה-No Show (אי הופעתו של הנוסע לטיסה) היא בהתאם למדיניות של חברת התעופה אליה שייך הכרטיס. בחלק קטן מהמקרים יהיה ניתן לשנות את הכרטיס לטיסה אחרת או לבטל אותו, אך עלויות שינוי או ביטול יהיו גבוהים מהרגיל. כמו כן, הרוב מקרים מסוג זה לא תהיה אפשרות לשנות את הכרטיס או לקבל החזר כלשהו בביטול הכרטיס. אם הגעתם לשדה התעופה אך הפסדתם את הטיסה, עליכם לגשת בהקדם לדלפק של חברת התעופה ולבקש את עזרת נציגי החברה. אם אינכם יכולים להגיע לשדה התעופה, עליכם לפנות בהקדם האפשרי למשרדי חברת התעופה.
 
 
האם אפשר לשנות/לתקן את שמי בכרטיס הטיסה שלי?
אפשרות לשינו או תיקון שם בכרטיס הטיסה תלויה בסוג הכרטיס שנרכש.
במרבית הכרטיסים של טיסות שכר ובמוצרי חבילות ניתן לשנות או לתקן שם הנוסע תמורת תשלום נוסף.
בכרטיסים של טיסות סדירות לא ניתן לשנות או לתקן שם נוסע לאחר הנפקת כרטיס. (חלק קטן מהחברות מאפשרות לשנות שם תמורת תשלום). 
 
 
יש לי כרטיס שכולל מספר טיסות. האם ניתן להשתמש רק בחלק מהטיסות?
חברות התעופה מחייבות את הנוסעים לנצל את כל הטיסות שבכרטיסי הטיסה שלהם לפי הסדר המקורי בלבד. במידה והנוסע לא יעלה על אחת הטיסות בכרטיס הטיסה, כל יתר טיסות ההמשך יבוטלו ללא החזר. אם אין ברצון הנוסע לעלות על אחת הטיסות שבכרטיס טיסה, עליו לפנות אלינו או לחברת התעופה לשינוי כרטיס הטיסה בתשלום. לא יהיה החזר על הטיסות שלא ינוצלו.
 
 
רכשתי כרטיס טיסה אך לא אוכל לטוס. כיצד ניתן לבטל את הכרטיס?
כל כרטיס טיסה מגיע עם תנאי ביטול שונים. חוקי הביטול נקבעים על ידי חברת התעופה אליה שייך הכרטיס.
בהתאם לחוק הגנת הצרכן, הינך זכאי לבטל את הזמנתך תוך 14 ימים רגילים (כולל שבתות וחגים) מיום ביצוע העסקה, כאשר יש לשים לב שלא ניתן לבטל בהתאם לחוק באם בקשת הביטול חלה בטווח של פחות מ-7 ימי עבודה (לא כולל שבתות וחגים ויום הטיסה) מיום הטיסה. בהתאם לחוק דמי הביטול הנם 100 ₪ לכל נוסע או 5% מערך הכרטיס/ים, הנמוך שביניהם.
אם ההזמנה אינה עומדת בחוק הגנת הצרכן, יחולו עליה דמי ביטול כמפורט בזמן ביצוע ההזמנה ו/או בהתאם למדיניות הביטול של חברות תעופה / ספקי תיירות שונים. רוב כרטיסי הטיסה ניתנים לביטול תמורת דמי ביטול, אך קיימים כרטיסי טיסה שלא מאפשרים החזר כספי במקרה של ביטול.
 
 
כמה זמן לפני הטיסה עלי להגיע לשדה התעופה?
בטיסות בינלאומיות, על הנוסע יש להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני הטיסה.
בטיסות פניות ארציות, על הנוסע יש להגיע לשדה התעופה כשעה לפני מועד ההמראה מצויד בתעודת זהות.
 
 
האם זמני טיסות עלולים להשתנות?
זמני טיסות שכר עלולים להשתנות להתאם לשיקולים והחלטות חברת התעופה.
 
 
האם יש צורך לאשר את הטיסה בחוזר, וכיצד?
סעיף זה מתייחס לטיסות שכר בלבד (אין צורך לאשר טיסת סדיר בחזור )
באחריות הנוסע לאשר את הטיסה בחזור. על גבי כרטיס הטיסה קיים מספר טלפון המאפשר את אישור הטיסה מול חברת התעופה. לעיתים ישנו מענה קולי המוסר את שעות ההמראה ולעיתים ישנו מענה אנושי שמוסר את הזמנים ומאשר את הטיסה חזור.
 
 
מה קורה במידה וטיסה מתבטלת כתוצאה מכוח עליון?
במידה והלקוח רכש טיסות בלבד והטיסות מתבטלות העקבות כוח עליון, הרוב המקרים חברות התעופה מזכות את הלקוחות בכל הסכום בעבור ביטול הטיסות. במקרים מסוימים יתכן וחברות התעופה ידחו את הטיסה למועד אחר ואז לא יתבצע זיכוי על הטיסות. ובמידה והלקוח רכש חבילה הכוללת גם מלון ונמנע מהלקוח להגיע למלון עקב ביטול הטיסות, קיימת אשפרות שהמלון יגבה דמי ביטול בעבור אי הגעת הלקוח למלון גם אם מדובר בכוח עליון שמנע מהלקוח להגיע למלון בעקבות ביטול הטיסות.
 
 
במידה של שינוי בטיסת שכר איזה פיצוי אקבל?
במידה וכתוצאה משינויים בזמני הטיסות ייגרמו לנוסע הפסד/תוספת לינה במלון המוזמן, לא תישא החברה בהפסד/תוספת תשלום ששולם על ידי הנוסע. כמו כן, במידה וכתוצאה מאיחורים בטיסות ייגרם לנוסע הפסד ארוחות במלון המוזמן, לא תישא החברה בעלות הפסד הארוחות.
 
 
האם קיימים מושבים מיוחדים לתינוקות במטוס?
תינוקות עד גיל שנתיים אינם זכאים למושב בטיסה, אלא יושבים על הוריהם או מלוויהם בטיסה. קיימת אפשרות בטיסות סדירות להזמין עריסה על בסיס מקום פנוי בלבד. חברת איזיגו איננה מתחייבת כי תינוקות ישבו בעריסה בטיסות.
 
 
מהם השירותים כלולים בטיסת לואו קוסט (Low Cost)?
טיסת לואו קוסט הינה טיסה הכוללת מושב בלבד ברוב חברות הלואו קוסט (כדוגמה UP חברת הלואו קוסט מבית אל על), ותיק 1 הניתן להעלות לטיסה. הכרטיס אינו כולל מזוודה, הושבה מראש, אוכל וכד'. בחלק מחברות הלואו קוסט ניתן לקבל שירותים אלו תמורת תשלום נוסף בעמדת הצ'ק-אין (רישום) לטיסה או דרך אתר האינטרנט של חברת התעופה. מומלץ להזמין מראש את שירותים הנלווים כגון: כבודה, צ'ק אין וכד' כי עלות שירות אלה במעמד הצ'ק אין גבוהה בהרבה ויכולה להגיע לעלות כפולה.  במרבית המקרה טיסות לואו קוסט ממריאות מטרמינל 1, נתב"ג
 
 
האם ניתן לעשות רישום (צ'ק-אין) מוקדם לטיסה באינטרנט?
בטיסות סדירות בלבד ניתן ומומלץ לבצע רישום (צ'ק-אין) מוקדם לטיסה באתר האינטרנט של חברת התעופה החל מ- 24 שעות ממועד ההמראה.
בטיסות Low cost חובה לבצע רישום צ'ק אין טרם מועד היציאה ולפחות 5 שעות לפני הטיסה. צ'ק אין בשדה התעופה עלול להיות כרוך בתשלום נוסף. 
 
 
רכשתי כרטיס עם טיסת המשך .האם ניתן להשתמש רק בחלק מהטיסות?
חברות התעופה מחייבות את הנוסעים לנצל את כל הטיסות שבכרטיסי הטיסה שלהם לפי הסדר המקורי בלבד. במידה ולא תעלה על אחת בטיסות בכרטיס הטיסה שלך, כל טיסות ההמשך יבוטלו ללא החזר.
אם אין ברצונך לעלות על אחת הטיסות שבכרטיסך, עליך לפנות אלינו או לחברת התעופה לשינוי כרטיס בתשלום. לא יהיה החזר על הטיסות שלא ינוצלו.
 
 
שאלות ותשובות בנושא תהליך ההזמנה
 
ביצעתי הזמנה באתר וקיבלתי הודעה כי סטטוס ההזמנה שלי הוא "דרוש אישור". למה הכוונה?
חלק ממוצרי התיירות שנמכרים על ידי איזיגו אינם באישור מיידי אלא כפופים לאישור מצד ספק המוצר. לרוב, המתנה לאישור אורכת עד 3 ימי עסקים, אך במקרים מסוימים יכולה להתעכב ליותר מכך. במידה ולא תואשר ההזמנה, ניתן לבטלה ללא דמי ביטול או לקבל הצעה חלופית מסוכני איזיגו.
 
 
כיצד אני מקבל את מסמכי הנסיעה שלי?
כרטיסי הטיסה, שוברי אכסון, רכב וביטוח יישלחו לדואר האלקטרוני שמסרתם בעת ביצוע ההזמנה, עד יום לפני הטיסה המתוכננת, יש להדפיסם לפני הגעת הנוסע לנמל התעופה.
 
 
האם יתכן כי בעת התקשרות לסוכן יהיה שינוי במחיר העסקה שמופיע באתר?
כן, תחום התיירות הינו דינמי והמחירים יכולים להשתנות בכל רגע (בגלל הקצבת מקומות למחלקות מחיר שונות). לכן, כאשר הלקוח מתקשר מול הסוכן הוא מאמת שוב את המחיר מול המערכת של הספק. בזמן זה ייתכן שהמחיר השתנה. כמו כן, בעת התקשרות לסוכן קיימים דמי טיפול לעומת הזמנה דרך האתר.
 
 
הזמנתי טיסה ומלון. האם אני מקבל העברות משדה התעופה למלון?
שירות העברות קיים לעיתים במסגרת מוצרי חבילות, כאשר גם טיסות וגם מלון נרכשו על ידי איזיגו מאותו ספק. כמו כן, לא כל חבילה כוללת העברות. באתר מצוין איזו חבילה כוללת העברות ואיזו לא.
 
 
האם הזמנות דרך האתר זולות יותר מהזמנות דרך הטלפון?
כן, הזמנות דרך האתר זולות יותר מאשר באמצעות המוקד הטלפוני. בהזמנות טלפוניות אנו גובים דמי טיפול.
 
 
האם בטוח להזמין דרך האתר?
כן, הרכישה באתר נעשית בצורה מאובטחת https המצפינה נתונים שנשלחים בין המחשב של הלקוח לבין אתר האינטרנט של איזיגו. שיטת אבטחה זו היא מהנפוצות בכל האתרים המובילים בעולם, ומתבצעות בה באופן שוטף מיליוני רכישות באינטרנט.
 
 
איך מוסיפים עוד אדם לדיל שהזמנתי?
על מנת להוסיף אדם להזמנה קיימת (של חבילת נופש בלבד), יש לפנות לשירות הלקוחות של איזיגו. שירות הלקוחות יבדוק את זמינות המקום והמחיר להוספת נוסע נוסף. לאחר שפרטים אלו יועברו ללקוח ויהיו מקובלים עליו, יהיה על הלקוח לאשר את תוספת המחיר ולהעביר את שם הנוסע המתווסף. הוספת אדם נוסף איננה באישור מיידי, אלא המקום יאושר על ידי הספקים וחברות התעופה איתם איזיגו עובדת על פי זמינות המקומות.
 
 
מתי נעשה חיוב בהזמנה?
החיוב מתבצע בעת אישור ההזמנה על ידי הלקוח. רק מרגע החיוב מתבצעת ההזמנה בפועל.
 
 
ניסיתי לשלם בכרטיס אשראי והתשלום לא עבר. מה עושים?
ייתכן כי התשלום לא עבר מסיבה טכנית. נסו לבצע את התהליך שוב. אם עדיין לא הצלחתם לבצע תשלום, ייתכן כי התקלה היא בכרטיס האשראי (למשל, חריגה במסגרת האשראי). תוכלו לפנות לחברת האשראי שלכם במספר הטלפון המצוין בגב הכרטיס ולבדוק את העניין. 
 
 
האם אפשר לקבל זיכוי על הזמנה שלא יכולתי לטוס?
שינם מקרים בהם אפשר לקבל זיכוי בעבור חלק מהסכום ששולם בעבור טיסות. הדבר תלוי במספר גורמים: האם מדובר בטיסה סדירה או בטיסת שכר ואם חברת התעופה או הספק שדרכו הוזמנה הטיסה מזכה את איזיגו בעבור אי התייצבות לטיסה. מצד שני, בהרבה מקרים חברת התעופה או הספק אינם מזכים בעבור טיסה שלא נוצלה ולכן לא יהיה החזר כספי ללקוח עקב אי התייצבות, תהיה הסיבה אשר תהיה. במידה ואי התייצבות לטיסה נגרמה עקב מקרה רפואי ובמידה וללקוח יש ביטוח נסיעות, לעיתים פוליסת הביטוח יכולה לכסות ביטול נסיעה וקבלת החזר כספי. בכל הנוגע לביטול הזמנה לפני הנסיעה, איזיגו עובדת על פי חוק הגנת הצרכן ומזכה לקוחות שביטלו הזמנות על פיו.
 
שאלות ותשובות בנושא בתי מלון
 
האם יש התייחסות לבקשות כמו: חדרים צמודים, קומה נמוכה/גבוהה, חדר פונה לים/בריכה?
בקשות מסוג זה מצוינות בהזמנת הלקוח והן בגדר בקשה ובאחריות המלון.
 
 
הזמנתי חדר זוגי במלון. האם ניתן להבטיח קבלת מיטה זוגית/מיטות נפרדות?
בהזמנת מלון ניתן לבקש מיטה זוגית או מיטות נפרדות על ידי בחירת סוג חדר (בחירת חדר מסוג Double מהווה בקשה למיטה זוגית, ובחירת חדר מסוג Twin מהווה בקשה למיטות נפרדות). יחד אם זאת, לא ניתן להבטיח סוג מיטה. בקשות לסוג מיטה ספציפי הם בגדר בקשה בלבד על בסיס מלאי חדרים פנויים במלון נכון לרגע הגעת הלקוחות.
 
 
למה בשובר מלון שלי כתוב כי עליי לשלם מס מקומי בהגעתי למלון?
בחלק מהערים באירופה קיים מס מקומי שנגבה על ידי המלונות בהתאם לחוקי העירייה. מכיוון שחוקי העיר מטילים את אחריות גביית המס על המלון, אין ביכולתנו לכלול אותו מראש במחיר ההזמנה.
 
 
הזמנתי חדר במלון בחו"ל. האם ניתן לשנות או לבטל אותו?
חוקי ביטול הזמנת מלון משתנים בהתאם למדיניות ספקי המלונות השונים. ברוב המקרים חלים על הזמנת מלון דמי ביטול מלאים (כלומר, לא ניתן לקבל החזר) מרגע ביצוע ההזמנה. בחלק מהמקרים ניתן לבטל את הזמנת המלון עד לתאריך מסוים בדמי ביטול מופחתים.
בהזמנה באתר האינטרנט שלנו, גובה דמי הביטול ותאריך אחרון לביטול מופיעים באתר בזמן בביצוע ההזמנה, ובמייל סיכום הזמנה שנשלח למזמין לאחר ביצוע הזמנה.
לא ניתן לשנות תאריך או יעד בשום הזמנת מלון (גם לא בעבור תשלום נוסף), אלא רק לבטל את ההזמנה ולבצע הזמנה חדשה.
לרוב, ניתן לשנות את שם הנוסע בהזמנת המלון. בחלק מהמקרים שינוי מסוג זה כרוך בתשלום נוסף. יחד אם זאת, קיימות הזמנות מלון שלא מאפשרות שינוי שם הנוסע.
 
 
מה שעות הכניסה למלון (צ'ק-אין) ויציאה מהמלון (צ'ק-אאוט) בהזמנה שלי?
ברוב המלונות בעולם, שעת הכניסה למלון (צ'ק-אין) היא 14:00, ושעה היציאה מהמלון (צ'ק-אאוט) היא 12:00. בחלק מהמלונות הכניסה היא ב-15:00 והיציאה היא ב-11:00.
 
 
האם ניתן להזמין כניסה מוקדמת למלון/עזיבה מאוחרת מהמלון?
ניתן להזמין כניסה מוקדמת למלון או עזיבה מאוחרת מהמלון, אך הדבר בגדר בקשה בלבד ולא ניתן להבטיח שיתאפשר. 
חלק מהמלונות מציעים הזמנה של כניסה מוקדמת או עזיבה מאוחרת תורת תוספת תשלום (גובה תשלום עד לעלות של לילה נוסף במלון).
 
 
האם אישור המלון הוא מיידי, מרגע ביצוע ההזמנה?
המלון לא מאושר כל עוד לא התקבל עליו אישור סופי מהספק.
 
 
במידה ולא התקבל אישור המלון, מה אני עושה?
במידה ולא התקבל אישור על המלון יוצעו ללקוח אלטרנטיבות נוספות, ברמה שונה או דומה למלון הזמנה המקורית ותיתכן תוספת תשלום. אם הלקוח לא מעוניין לאשר את האלטרנטיבה ניתן לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול, למעט הזמנות שהתבצעו 24 שעות לפני מימוש ההזמנה.
 
 
האם יש אפשרות לעזיבה מאוחרת בשבת/מוצ"ש?
שעת עזיבת חדרים בשבת על פי רוב היא 12:00 או 14:00, משתנה ממלון למלון. בקשות לעזיבה מאוחרת ניתן לאשר רק מול הקבלה במלון. מלונות מאשרים עזיבה מאוחרת על ידי תשלום נוסף במידת האפשר.
 
 
האם יש לכם את הזכות להחליף לי מלון באמצע לאחר שביצעתי את ההזמנה?
המטרה של איזיגו היא לנסות ולאשר כל הזמנה שבוצעה על יד הלקוח בדיוק כפי שביקש להזמין, אך חשוב ציין כי שוק התיירות הינו שוק דינמי ומשתנה מרגע לרגע, ולא ניתן לדעת בכל רגע נתון, בכל תאריך מבוקש ולכל יעד אם יש או אין אישור למלון המבוקש בזמן אמת. במידה והמלון המבוקש לא מאושר, איזיגו תציע מלון חלופי ללקוח. בדרך כלל המלון החלופי יהיה באותה רמה אך לא בהכרח באותו המחיר. מלונות באותה הרמה לעיתים מבקשים מחירים שונים לאישור חדר. אין זה אומר בהכרח כי המלון החלופי יהיה יקר יותר מהמלון המקורי, לעיתים מלון חלופי יכול להיות זול יותר או באותו המחיר של ההזמנה המקורית. בכל מקרה, שינוי המלון נובע מאי קבלת אישור על אותו מלון שהלקוח מבקש להזמין והניסיון לשרת ולעזור לו לממש את החופשה המבוקשת, איזיגו מציעה חלופות ללקוח. כמובן שהלקוח אינו מחויב להסכים לחלופות אלו ויכול לסגת מהעסקה ולקבל את כל כספו בחזרה במידה ולא ירצה את החלופה המוצעת.
 
 
האם אני צריך להגיע למלון עם כרטיס האשראי שאיתו הזמנתי או תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי?
במידה והזמנת מבצע הקשור בשיתוף עם חברת כרטיסי אשראי, יש להציג את כרטיס האשראי של אותה חברת כרטיסי אשראי במלון.
במידה ולא הזמנת מצבע או חבילה הקשורים לכרטיס האשראי אין צורך להביא את כרטיס האשראי הספציפי איתו ביצעת את ההזמנה, אך יש צורך להצטייד בכרטיס אשראי, כיוון שלעיתים בתי מלון לוקחים כרטיס אשראי לביטחון ללא חיוב.
בכל מקרה יש להביא ולהציג תעודת זהות של הלקוח הרשום במלון.
 
 
בהזמנת חדר לשלישיה או לרביעייה בבית מלון בחו"ל – האם החדר גדול יותר?
במקרה של הזמנת חדר לשלושה ו/ארבעה, בתי מלון רבים נוהגים להכניס מיטה שלישית ו/או רביעית לחדר זוגי, לעיתים המיטה הנוספת הינה ספה נפתחת ו/או מיטה מתקפלת.
 
 
האם אני צריך להגיע עם שובר של המלון?
על מנת לקבל את השירות המוזמן בארץ, מספיקה תעודת הזהות של בעל ההזמנה. 
על מנת לקבל את השירות המוזמן בחו"ל, יש צורך בשובר שאנו שולחים יחד עם כרטיסי הטיסה במייל.
 
שאלות ותשובות בנושאים שונים
 
טוס וסע – האם הרכב כולל את כל הביטוחים?
בטוס וסע ישנם מספר ספקי רכב עימם אנחנו עובדים. יש לבדוק בנושא ביטוחי הרכב כל מקרה לגופו. לא קיימת תשובה חד משמעית המאשרת בצורה גורפת את כל הביטוחים הקיימים.
 
 
יש לי תעודת מעבר, האם אני צריך ויזה (אשרת כניסה)?
נוסעים המחזיקים בתעודת מעבר ישראלית חייבים להצטייד באשרת כניסה לכל מדינה אליה הם מתכוונים לנסוע. אין אפשרות לקנות כרטיס מבלי לדאוג לאשרת הכניסה לפני הקנייה. נוסעים המחזיקים בדרכון נוסף (אזרחות נוספת מלבד הישראלית) יכולים לעיתים להיכנס למדינה אליה הם מתכוונים לנסוע באמצעות האזרחות והדרכון הנוסף. במקרים מסוג זה יש לבדוק עם שירות הלקוחות באיזה דרכון מדובר והאם הוא לא צריך באשרת כניסה. בכל מקרה, נוסע המחזיק בתעודת מעבר ישראלית יהיה חייב לצאת מהארץ בעזרתה ולדאוג לאשרת כניסה למדינה אליה הוא מתכוון לנסוע.
 
 
מה צריך להיות תוקף הדרכון שלי?
באחריות הנוסע להצטייד בדרכון תקף לשישה חודשים לפחות מיום היציאה מהארץ.
 
 
מה הן ההנחיות לגבי שימוש בדרכון לא ישראלי?
על פי הוראות משרד הפנים, נוסעים המחזיקים בדרכונים ישראלים או בתעודת מעבר ישראלית, חייבים לצאת בעזרתם מהארץ, גם אם ברשותם דרכון שאינו ישראלי.
 
 
האם אני חייב את פרטי הדרכון לביצוע הזמנה?
אין צורך בפרטי הדרכון בעת ביצוע ההזמנה, למעט איות שם הנוסע כפי שמופיע בדרכון.
 
מדיניות פרטיות

 

אתר איזי גו EASYGO מאובטח עפ"י פרוטוקול מוצפן ומבטיח חיסיון של הנתונים הנשלחים מהמחשב שלכם לאתר שלנו.

המידע סטטיסטי שאינו מזהה אישית ( IP ) ומצטבר.

חברת איזי גו EASYGO מעוניינת לשלוח אליך, מדי פעם בדואר אלקטרוני, דיוור שיווקי ופרסומי. הרשמה לדוור של איזי גו EASYGO מהווה אישור לחברה לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי - בין אם מידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור.

החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר.

החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

בנוסף, לנוחותכם במרכז ההזמנות, עומדים לרשותכם יועצים אשר יקבלו מכם בטלפון את הפרטים אותם אתם מעדיפים למסור בע"פ. אנו מתחייבים כי כל המידע האישי, שנימסר על ידיכם, ישמש אותנו למימוש הזמנתכם ולמילוי בקשתכם בלבד.

דרושים
 
למוקד המכירות הטלפוני של חברת התיירות Easy Go  
דרוש/ה מנהל/ת מוקד מכירות טלפוני לתיירות יוצאת
(לציין משרה מס' 400)
 
מיקום המשרה: ליד קניון "איילון"
היקף המשרה: משרה מלאה
דרוש /ה מנהל /ת מוקד לחברת תיירות מובילה.
תנאים טובים למתאימים /ות, בונוסים גבוהים ומפנקים!
סביבת עבודה נעימה ומפנקת
 
דרישות:
ניסיון בניהול מוקד / צוות מכירות - חובה.
ניסיון בענף התיירות – יתרון
 
יכולת הנעת עובדים והבאתם ליעדי החברה.
ניסיון בבניית תהליכי עבודה ושגרות ניהול.
יחסי אנוש טובים.
 
נכונות לשעות עבודה מרובות. 
* המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
 
דרושים תותחי מכירות לתיירות חו"ל למוקד המכירות הטלפוני של חברת התיירות Easy go  
מתאים גם לסטודנטים ולחיילים משוחררים, אפשרי ללא ניסיון.
(לציין משרה מס' 100)
 
דרישות התפקיד:
12 שנות לימוד / התמצאות בסביבת עבודה ממוחשבת
יכולת מכירה גבוהה /  תודעת שירות גבוהה
ניסיון בתיירות – יתרון
עברית - ברמת שפת אם ואנגלית (קריאה וכתיבה)- רמה טובה
יכולת עמידה בתנאי לחץ
נכונות לעבודה במשרה מלאה, משמרות ושעות עבודה מאומצות
שכר בסיס + בונוסים גבוהים לבעלי יכולת מכירה גבוהה.
סביבת עבודה צעירה ודינמית
מקום העבודה: ליד קניון איילון
 
הכשרה מקצועית ע"י החברה
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
דרושים נציגי שירות לקוחות למוקד שירות הלקוחות הטלפוני 
התפקיד כולל מתן מענה טלפוני ללקוחות החברה, 
תוך עמידה ביעדי שביעות רצון לקוח ויעילות הטיפול. 
כניסה לתפקיד כוללת הכשרה מלאה וליווי אישי מלא לכל אורך הדרך.
(לציין משרה מס' 101)
 
 
דרישות התפקיד:
אסרטיביות
תודעת שירות גבוהה
התאמצות בסביבת עבודה ממוחשבת
ניסיון בתיירות  -יתרון
יכולת עמידה בתנאי לחץ
סביבת עבודה צעירה דינאמית ומשפחתית- כיף אצלנו :)
יכולת ללמוד ולהתפתח מקצועית
נכונות לעבודה במשרה מלאה, משמרות ושעות עבודה מאומצות
תנאים מעולים למתאימים
מקום עבודה: ליד קניון איילון
המשרה מיועדת לגברים ונשים כאחד
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
דרושים נציגי אופרציה לתיירות חו"ל למחלקת אופרציה 
מתאים גם לסטודנטים ולחיילים משוחררים, אפשרי ללא ניסיון.
(לציין משרה מס' 102)
 
דרישות התפקיד:
12 שנות לימוד / התמצאות בסביבת עבודה ממוחשבת
ניסיון ויידע בענף התיירות
שליטה בתוכנות תיירות אמדאוס/סייבר – יתרון 
יכולת עבודת צוות
יכולת לבצע מספר משימות במקביל
יכולת עמידה בתנאי לחץ
נכונות לעבודה במשרה מלאה
שכר מתגמל למתאימים
סדר וארגון
סביבת עבודה צעירה ודינמית
מקום העבודה: ליד קניון איילון
 
הכשרה מקצועית ע"י החברה
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
 

דרוש\ה אחמ"ש/ית לחברת איזי גו, מקבוצת סיגנל טורס:

(משרה מס' 726)
הזדמנות מצוינת להשתלב בחברה מהמובילות בתחומה!
חברת תיירות גדולה, הממוקמת ליד קניון איילון בר"ג.
אצלנו העבודה באווירה נעימה ותומכת, ובתנאים מהטובים בענף התיירות.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון בענף התיירות הכרחי (3 שנים לפחות בתחום)
  שליטה במערכות : גלבוע, מערכות הזמנה של טיסות שכר וטיסות סדירות ( אמדאוס סייבר, אל.די.אס)
  ניסיון בניהול צוות עובדים

  כושר ביטוי טוב ויכולת התמודדות עם התנגדויות
  יחסי אנוש טובים
  אנגלית ברמה טובה
  ניסיון כאחמ"ש יתרון
  תנאים טובים למתאימים

 • קו"ח נא להפנות: boazk@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

 

דרוש/ה מוקדן או מוקדנית לאיזי ישיר: 


תיאור התפקיד:
מענה לשיחות וקבלת הודעות עבור צוות הסוכנים
תמיכה אדמיניסטריבית במוקד ההזמנות של איזי ישיר
עבודות מזכירות כלליות
היקף המשרה :  9 שעות יומיות מ-08:30 עד 17:30
תורנות יום ו' אחת לשבועיים

 • התחלת עבודה : מיידית

 • מקום העבודה: ליד קניון איילון

קו"ח נא להפנות: jobs@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.


דרוש/ה סוכנ/ת נסיעות תיירות יוצאת למרכז הזמנות של חברת איזיגו: 

דרישות התפקיד:
ידע בתחום חבילות נופש בחו"ל וטיסות סדירות  
ידע במערכות: גלבוע ואל.די.אס חובה  
משרה מלאה כולל ימי שישי לסירוגין
תודעת שירות ומוסר עבודה גבוהים
תנאים טובים למתאימים

 • מקום העבודה: ליד קניון איילון

קו"ח נא להפנות: jobd@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

 

דרוש/ה נציגי שירות לקוחות  למרכז הזמנות של חברת איזיגו:

דרישות התפקיד:

ניסיון קודם בשירות/מכירות טלפוני או פרונטלי
כושר ביטוי גבוה בע"פ ובכתב
ניסיון בתחום התיירות- יתרון.
דייקנות, אחריות ורצינות.
יכולת עבודה בצוות.
יכולת עבודה בתנאי לחץ.
משרה מלאה ובחודשי הקיץ נכונות ואפשרות לשעות נוספות
תודעת שירות גבוהה, אסרטיביות, יצירתיות  ויכולת עבודה עצמאית.

קו"ח נא להפנות: jobs@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

תכנית שותפים:
 
הצטרפו אלינו ותרוויחו בגדול – תכנית השותפים של Easygo
 
יש לכם אתר אינטרנט תוסס? בלוג מסקרן במיוחד? עמוד פייסבוק פעיל? בואו להרוויח כסף!
הצטרפו לתכנית השותפים של easygo.co.il
 
מה אנחנו מציעים?
עמלה על כל מכירה שתתבצע דרך האתר שלכם! 
 
ההצטרפות לתכנית השותפים שלנו כרוכה במספר צעדים פשוטים:
 1. שלחו לנו מייל עם פרטיכם: שם, טלפון נייד, כתובת האתר שלכם.
 2. לאחר אישורכם ע"י צוות easygo, ישלח אליכם דואר אלקטרוני המכיל את הסכם שיתוף פעולה.
 3. הטמעה טכנית פשוטה.. ומתחילים לעבוד! 
 
הצטרפו לתוכנית השותפים שלנו, והתחילו להרוויח כבר עכשיו.
 
בכל שאלה ניתן לפנות במייל לכתובת affiliates@easygo.co.il