מידע לשירותך

איזיגו תיירות ונופש ישיר

 

איזיגו  EASYGO תיירות ונופש ישיר, מקבוצת סיגנל טורס, נותנת מענה למגוון מוצרים בתחום הנסיעות והתיירות: טיסות סדירות, שכר ולואו קוסטחבילות נופשטיולים מאורגניםחבילות טוס וסעדילים של הרגע האחרון , חבילות נישואים, חבילות ספורט, חבילות סקינופש בארץ ועוד...-כל זאת במחירים אטרקטיביים.

איזיגו  EASYGO תיירות ונופש ישיר עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות התעופה וספקי שרותי התיירות. יועצי הנסיעות עובדים מול מערכות ההזמנה העדכניות ביותר בשוק התיירות המאפשרות גישה ישירה למידע בזמן אמת, הם בעלי תודעת שרות גבוהה, מקצועיים ובעלי ידע רב.

אתר האינטרנט המאובטח  www.easygo.co.il  מגוון, עשיר במידע וניתן לבצע בו הזמנות בזמן אמת.

יועצי הנסיעות של איזיגו EASYGO תיירות ונופש ישיר יעשו הכל במטרה להפוך את הזמנת חופשתך הבאה לפשוטה נוחה ומהנה יותר בארץ ובחו"ל.
 

איזיגו EASYGO 
טלפון : 03-5720000
רח' ברוך הירש 14
בני ברק
ח.פ. 513505784

 

*אין קבלת קהל ללא תאום מראש*


שעות פעילות מוקד מכירות:

ימים ראשון עד חמישי      09:00-19:00
ימי שישי וערבי חג           09:00-13:00

מייל מוקד מכירות - easygo@easygo.co.il
 

שעות פעילות שירות לקוחות:

ימים ראשון עד חמישי      09:00-18:00
ימי שישי וערבי חג           09:00-13:00

מייל שירות לקוחות - service@easygo.co.il
 
אנו מאחלים לך נסיעה טובה וחופשה נפלאה....

 

על קבוצת סיגנל טורס 

סיגנל טורס אשר נוסדה בשנת 1977 הנה חברת תיירות ונסיעות מהגדולות והוותיקות בענף, בבעלות משפחתית. החברה מונה 15 סניפים בפריסה ארצית, חלקם ממוקמים בתוך חברות הייטק, ומועסקים בהם  כ - 220 יועצי נסיעות הנותנים מענה 24 שעות, 7 ימים בשבוע, 364 ימים בשנה. החברה מפעילה שלוחה בשדה התעופה המספקת מענה חרום מעבר לשעות  פעילות הסניפים. החברה מתמחה בנסיעות לחו"ל למגזר העסקי, ונותנת שירות ליותר מ - 1000 חברות עסקיות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי.

לחברה מספר חברות בת - כרמל תיירותאיזיגו ארועים נופש וקבוצות ואיזיטרוול) והיא שותפה ברשת GLOBALSTAR  העולמית. כל אלו מעניקים לנוסע העסקי סל שירותים נרחב -  הכל תחת קורת גג אחת.

סיגנל טורס בעלת מוניטין רב בתחום השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה וזאת בזכות מערכות טכנולוגיות מתקדמות לניהול הנסיעות אותה היא מטמיעה בחברה.

יועצי הנסיעות המקצועיים של סיגנל טורס ישמחו לתת לחברתכם מענה ופיתרונות יצירתיים בהתאמה אישית בכל תחומי נסיעות העסקים, תוך התייחסות מרבית לשיקולי זמן מיקום ולהוזלה בעלויות, כלי מעקב ייחודיים וסטטיסטיקות בהתאמה אישית ועפ"י צרכי החברה והלקוח.

תנאים כלליים
 
תנאי שירותי התיירות:
 
כללי:
1. חברת איזי גו הינה סוכנות נסיעות, המשווקת לציבור הרחב מוצרי ושירותי תיירות ומוצרים משלימים בארץ ובחו"ל. 
2. איזי גו מזמינה עבור קהל לקוחותיה שירותים, לרבות טיסות, מלונות, העברות, השכרות רכב וכו', המסופקים ע"י ספקי שירותי התיירות (להלן: "הספק/ים") וזאת בכפוף לזמינותם ובהתאם למידע הנמסר מהספק. לפיכך משמשת איזי גו כמתווכת בין הנוסע לבין הספק.
3. יובהר, כי האחריות הבלעדית לביצוע השירותים בפועל היא על הספק בלבד ואיזי גו אינה אחראית לתקלות ו/או ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי השירות ו/או עקב גורמים שאינם תלויים בה כגון שביתות, מזג אוויר, ימי חג וכו'. כאמור, איזי גו משמשת כמתווכת בין הנוסע לבין הספק ותפנה לספק בכל טענה ו/או דרישה של הלקוח אולם יובהר כי האחריות וקבלת ההחלטות רובצות לפתחו של הספק.
4. בקשות מיוחדות בכל הנוגע למלון ו/או למוביל האווירי ו/או להשכרת רכב מועברות ע"י חברתנו לספק הרלוונטי הן בגדר בקשה בלבד ואיזי גו אינה מתחייבת כי בקשה זו תתקבל על ידי הספק. 
5. בכל מקרה של תקלה ו/או אי התאמה יש לפנות מיידית, במישרין או בעזרתנו לספק המתאים מבלי לגרוע מכלליות האמור.
6. אין בהצגת המוצרים ו/או השירותים באתר משום הבעת דעה הנוגעת לאופיים או טיבם. תמונות המוצרים ו/או השירותים באתר הנם להמחשה בלבד, האתר מבוסס על ממשקים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים לספק לקהל הלקוחות תכנים ומידע אשר מגיע מאת ספק שירותי התיירות והוא אחראי לו, וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים ו/או השירותים הנמכרים בפועל.
7. זוהי מחובתו של המזמין לבדוק את נכונות הפרטים המופיעים במסמכי הנסיעה מיד עם קבלתם, לרבות פרטים אישיים, מועדים וזהות נותני השירותים המוזמנים ולוודא את התאמתם לפרטי ההזמנה. 
8. על המזמין להודיע לאיזי גו במהירות האפשרית על כל אי התאמה באספקת השירותים שהוזמנו.
9. כל שינוי בפרטי ההזמנה, כגון: שינוי איות ו/או שינוי שמות, מועדים או מהות השירות, דינם כביטול ההזמנה ועריכת הזמנה חדשה לכל דבר ועניין אלא אם צוין במפורש אחרת. ככל שספק שירותי התיירות יאפשר שינוי ו/או ביטול הזמנה, יהא הדבר כרוך בתשלום מלא ו/או חלקי ובכל מקרה הדבר תלוי ברצונם של ספקי השירותים ו/או חברת התעופה. 
10. על מנת למנוע תקלות, על הלקוח לוודא כי פרטי ההזמנה תואמים את פרטי הדרכון שבכוונת הנוסע לעשות בו שימוש לצורך הנסיעה שהוזמנה.
11. כל השירותים המוזמנים הם בגדר בקשה בלבד (אלא אם נכתב מפורשות אחרת) ואולם על כל השירותים חלים דמי שינוי ו/או ביטול מרגע מילוי פרטי האשראי ושליחה/ביצוע ההזמנה באתרים השונים ו/או בכל אמצעי אחר, גם אם מדובר בהזמנה הנמצאת בתהליך אישור (request) אצל הספק ו/או נותני השירותים. 
12. במקרה בו נדרש אישור סופי עבור ההזמנה (הזמנות request), האישור ינתן ע"י אחד מנציגי איזי גו באמצעות טלפון ו/או דוא"ל ו/או אמצעי טכנולוגי אחר. 
 
 
דרכון: 
1. על פי הוראות הרשויות, המובילים האוויריים וחברות הספנות, באחריות הלקוח להצטייד בדרכון תקף לשישה חודשים לפחות מעת תאריך החזרה והכולל מספר מספק של דפים ריקים (לפחות שלושה דפים).
2. על הלקוח להצטייד באשרות כניסה (ויזות) מתאימות לכל יעד טיסה (לרבות נחיתות ביניים), וכן לציין בפני איזי גו אם ברשותו דרכון שאינו ישראלי או שהנו מחזיק בתעודת מעבר. 
3. במקרה בו אין ברשות הלקוח דרכון ישראלי ו/או הלקוח מחזיק בתעודת מעבר יש לפנות לאיזי גו טרם ביצוע ההזמנה! 
4. חובה על אזרח ישראלי בין אם הוא נושא אזרחות אחת או יותר להיכנס ולצאת מגבולות המדינה באמצעות דרכון ישראלי בלבד. 
5. יודגש, כי הטיפול בדרכון, אשרות וכיוצא בזה, הנו באחריות הנוסע בלבד ומומלץ להוציא את כל אשרות הכניסה עוד בארץ. 
6. תשומת לב הלקוח מופנית לכך שתוקף אשרת הכניסה אינו בהכרח מאפשר זמן שהייה מירבי זהה לתוקף האשרה. רשויות ההגירה בכל מדינה שומרות לעצמן את הזכות לסרב לכניסתו של אדם אף אם הוא אוחז באשרת כניסה. אשרות כניסה מקנות לעיתים את הזכות לכניסה חד פעמית בלבד. 
ביצוע ההזמנה: 
1. בעת ביצוע ההזמנה, על הלקוח לוודא כי שם הנוסע  זהה לשם המופיע בדרכון עמו מתכוון לטוס. 
2. כמו כן, בעת ביצוע ההזמנה יש לוודא הזנת טלפון וכתובת דוא"ל תקפה למשלוח מסמכים רלוונטיים, אשר תשמש את הנוסע גם בעת שהותו בחו"ל. 
3. הלקוח מאשר כי הוא בעל כרטיס האשראי איתו ביצע את ההזמנה, הוא מאשר את ההזמנה, את תוקף העסקה ואת חיוב חשבונו באמצעות כרטיס האשראי ומתחייב כי העסקה לא תוכחש על ידו.
4. על הלקוח ליידע את איזי גו האם ישנם ילדים בהזמנה. ככל שקיימת הנחה היא תהיה כפופה לגיל כפי שיקבע על ידי כל ספק שירותים.
5. מרגע מילוי פרטי האשראי ושליחת ההזמנה, כל הזמנה הנעשית באמצעותנו, גם אם ממתינה לאישור יראו בה כהזמנה שבוצעה לכל דבר ועניין ותחויב בדמי שינוי ו/או ביטול, ככל שישנם, ובהתאם להוראות הדין בהתאם למפורט לעיל ובהתאם להוראות הדין. 
6. הלקוח מאשר כי התחייבות איזי גו  תקפה אך ורק לאחר ביצוע מלוא התשלום. 
 
חיסונים, תרופות: 
1. איזי גו מתריעה כי ישנן מדינות מסוימות אשר להן נדרש לבצע חיסונים לפני היציאה. על הלקוח לבדוק את הצורך בתרופות ובחיסונים במדינת היעד. למידע בנושא זה נא עיין באתר משרד הבריאות www.health.gov.il. 
 
טיסות: 
1. כל הטיסות מבוצעות על ידי חברות תעופה סדירות ו/או שכר ו/או לאו קוסט וביצוען כפוף לתנאים המפורסמים ע"י חברות התעופה ו/או מנהלי התעופה האזרחיים, לרבות אחריות לאיחורים, עיכובים, שינויים (לרבות שינוי שדה תעופה), הקדמות ואיחורים, ביטולים ואובדן או נזק לכבודה ע"פ כל דין.
2. חלק מהטיסות מופעלות בשיטת ה-code sharing (הסכם שיתוף פעולה בין חברות תעופה) ואין איזי גו אחראית לשילובים אלו. 
3. תשומת לב הלקוח לכך שאין הגדרה ברורה ו/או כללים אחידים הנכונים לטיסה סדירה, שכר או לאו קוסט, נכון הדבר לרבות בכל הקשור להזמנת מקומות ישיבה, כבודה, ארוחות מערכת בידורית ושעות טיסה. לעיתים השוני משתנה בין חברת תעופה אחת לשנייה ולעיתים אף באותה הטיסה בהתאם לסוג הכרטיס שנרכש. 
4. כיום אין להניח כי השירותים הנ"ל נכללים במסגרת הקנייה, להיפך הוא הנכון, בטיסות שכר ו/או לאו קוסט (וכיום גם בחלק מחברות התעופה הסדירות בהתאם לסוג הכרטיס), מקומות הישיבה במטוס הינם על בסיס מקום פנוי, אין ארוחות, אין מערכת בידורית, שעות הטיסה עלולות להשתנות ולעיתים יש תשלום נוסף עבור כבודה וזאת אלא אם נאמר מפורשות אחרת.
5. איזי גו פועלת להביא את כל המידע שברשותה ללקוח בטרם נסגרה ההזמנה ככל שהמידע מועבר אליה על ידי הספקים. עם זאת בכל מקרה של ספק על הלקוח לברר נושאים אילו למול המוקד האנושי בחברת התעופה ו/או באיזי גו. 
6. לגבי טיסות שכר (צ'רטר)  - מובהר כי מדובר בטיסות המאופיינות בגמישות בשעות הטיסה ו/או בשירותים ומחיר הטיסה בהתאם. מסלול הטיסה וזמני הטיסה מצויים באחריותו הבלעדית של חברות התעופה (המוביל האווירי) וייתכנו מקרים בהם יהיו שינויים בזמני הטיסות שאינם בשליטתה של איזי גו אף ללא הודעה מוקדמת על כך (בכל סוג של טיסה) ולאיזי גו אין כל אחריות לעניין זה.
7. אנו ממליצים לכל נוסע לבצע צ'ק אין לטיסה על מנת לחסוך זמן יקר בשדה התעופה. מחובתו של כל נוסע להתעדכן 24 שעות לפני מועד הטיסה באתר האינטרנט של רשות שדות התעופה ו/או של חברת התעופה על מנת לוודא שלא חל שינוי במועד הטיסה לעומת המצוין בכרטיס הטיסה. 
8. איזי גו לא תהא אחראית לכל ביטול ו/או שינוי בטיסה או בשעת הטיסה וכל טענה ו/או תביעה תועבר לידי הספק/המפעיל/חברת התעופה. 
9. במקרים של רישום יתר על ידי חברת התעופה (דבר המותר לחברת התעופה ואשר אינו בשליטת איזי גו) יאלץ/ו נוסע/ים לטוס בטיסה שונה. במקרה שכזה חברות התעופה עושות את מירב המאמצים על מנת לצמצם את אי הנוחות שנגרמת לנוסע.
10. יודגש כי חברות התעופה מחייבות את הנוסעים לנצל את כל הטיסות שבכרטיס הטיסה שלהם לפי הסדר המקורי בלבד. במקרה של אי הגעה ללג (מקטע) אחד בכרטיס הטיסה (טיסה, טיסה פנימית או טיסת המשך) חברת התעופה רשאית לבטל אוטומטית את יתר הטיסות בכרטיס ללא כל החזר.
11. יחד עם זאת, יובהר כי במקרה של 'טיסות משולבות' (קטעי טיסה נפרדים), הרי שאין כל קשר בין שתי הטיסות ו/או שני כרטיסי הטיסה, וחברת התעופה האחת אינה ערבה לחברת התעופה השניה ו/או ללקוח וההפך, בכל הנוגע לעיכובים בטיסה, מציאת טיסה חלופית וכו'.
12. איזי גו תסב את תשומת לב הלקוח לחוק שירותי תעופה ולפיו המוביל האווירי ו/או הספק רשאי לבטל את כרטיס הטיסה ובלבד שמסר הודעה ללקוח לא פחות מ-14 ימים טרם מועד הטיסה.
13. על התובלה האווירית של הלקוח וכבודתו יחולו הדינים הרלוונטיים ובהם, בין היתר, חוק התובלה האווירית, אמנת מונטריאול, אמנת ורשה וחוק שירותי תעופה. 
14. איזי גו תעביר למוביל האווירי, ככל שניתן, כל בקשה מיוחדת של הלקוח, אולם אין היא מתחייבת כי הבקשה תמולא, אלא אם מדובר בבקשה מהותית של הלקוח מחמת צרכים מיוחדים שלו וכתנאי להזמנה, ואושרה בידי המוביל האווירי, ביחד עם אישור ההזמנה ונרשמה במפורש בכרטיס הטיסה. 
15. הארוחות המסופקות בטיסות, ככל שמסופקות, הן באחריות בלעדית של המוביל האווירי. חברת איזי גו אינה יכולה להתחייב לספק אוכל מיוחד (כשר, צמחוני וכו'), גם אם הזמין אותו הלקוח מראש. יובהר כי בקשה זו מועברת לחברת התעופה ואספקת המזון המבוקש הנה באחריותה ובהתאם לאפשרויותיה. 
16. על פי דרישת המוביל האווירי ומנהל התעופה האזרחי, על נוסעים חלה חובת התייצבות בידוק בשדה התעופה בטרמינל הרלוונטי הן בארץ והן בחו"ל של לפחות 3 שעות קודם מועד ההמראה. בטיסות פנים יש להתייצב עם תעודה מזהה לפחות שעה וחצי ממועד ההמראה. 
 
נוסעים מתחת לגיל 18: 
בהתאם לאמנות הבינלאומיות, חל איסור על יציאת קטינים לחו"ל שלא בלווית הוריהם או אפוטרופסיהם החוקיים, אלא אם צוידו הקטינים באישור נוטריוני מטעמם, המתיר זאת. 
על הלקוח לוודא את האישורים הנדרשים בכל מדינה ומדינה ולפעול בהתאם להנחיות. 
נוסעים אשר בכל זאת מבצעים הזמנה על אף איסור מפורש זה, יישאו בכל ההוצאות הכרוכות בכך לרבות עלויות ביטול ההזמנה ככל שאילה קיימים.
 
נוסעים מתחת לגיל 18 לדרום אפריקה: 
ההנחיות תקפות לנוסעים מתחת לגיל 18 המבקשים להיכנס/לצאת מדרום אפריקה כאשר הם מלווים על ידי שני ההורים/הורה אחד/מלווה בוגר אחר או טסים ללא ליווי.
בכל אחד מן המקרים יהיה על הנוסע להציג את כל המסמכים הבאים בשפה האנגלית:
דרכון בתוקף (בדרכון חייב להיות דף אחד ריק לטובת חותמת שלטונות ההגירה)
תעודת לידה מקורית של הנוסע הקטין.
הצגת מסמך התחייבות או מסמך המצביע על סיבת היעדרות מסמך כזה (כגון: תעודת פטירה/מסמך משפטי אחר) לפי הפירוט הבא:
o ילד הטס ללא ליווי 2 ההורים – ידרש להציג מסמך התחייבות חתום ע"י 2 ההורים.
o ילד הטס בליווי הורה אחד – יתבקש להציג מסמך התחייבות חתום ע"י ההורה אשר אינו מלווה
o ילד הטס ללא ליווי ידרש להציג גם מסמך עם פרטי האדם אשר יפגוש אותו בשדה התעופה בדרום אפריקה.
 
הריון: 
1. על פי דרישת המוביל האווירי, נשים בהריון הנמצאות בשבוע 27-22 חייבות להתייצב לטיסה כשבידן אישור רפואי בשפה האנגלית המעיד על תקינות ההיריון ועל אי מניעה מבחינתן להשתתף בטיסה. 
2. הגעה לטיסה ללא אישור רפואי כאמור עלולה להוביל לסירוב של צוות האוויר להתיר לנוסעת ההרה להשתתף הטיסה. 
3. נשים בהיריון מעבר לשבוע 27 אינן מורשות לטוס בכל מקרה. בהתאם לאמנות בינלאומיות, שיקול הדעת לגבי השתתפות אישה הרה בטיסה מסור בלעדית לקברניט הטיסה, והוא רשאי לסרב להעלות לטיסה אישה הרה אף אם הציגה בפניו אישור כאמור.
4. בכל מקרה, על הלקוחה לעדכן בנושא את סוכן הנסיעות ולהתייעץ עמו טרם ביצוע ההזמנה. 
 
תינוק: 
1. מחיר כרטיס הטיסה לתינוק מתחת לגיל שנתיים (במועד הטיסה, אלא אם נקבע אחרת ע"י חברת התעופה) הנו ללא זכאות למושב ואינו מקנה זכות לעריסה, מטען ו/או מקום ישיבה מסוים במטוס ו/או בשורות הראשונות במטוס ו/או שירות כלשהו הניתן ע"י חברת התעופה.
 
השכרת רכב: 
1. בכפוף לתנאי חברות ההשכרה השונות, יש לשים לב לתשלומים שאינם כלולים במחיר ההשכרה ויש לשלם בחו"ל, לרבות ביטוח.
2. כמו כן, מחיר ההשכרה אינו כולל (לרוב): ביטוח החזר השתתפות עצמית וביטוח ביטול השתתפות עצמית, נהג נוסף, אגרות כבישים, גגון, כסאות ילדים, מערכות ניווט ועוד.
3. באחריות הנוסע לעדכן בשעת ביצוע ההזמנה באם גיל הנהג הנו מתחת ל-25 ו/או נהג חדש. לתשומת לב הלקוח, ישנן חברות השכרת רכב בהן לא ניתן לבצע הזמנה לרכב שכור כאשר גיל הנהג הנו מתחת ל-25. כמו כן חברות השכרה מסוימות מתירות לנהגים בגילאים 25-21 לבצע הזמנה לדגמים מסוימים בלבד, בתוספת תשלום. 
4. על הנוסע להצטייד בכרטיס אשראי בין לאומי על שמו וכן רישיון נהיגה בין לאומי וישראלי כאשר אלו הנם תקפים ופרטיהם זהים. 
5. חברת ההשכרה אינה מתחייבת לספק רכב מסוג מסוים אלא מקבוצת רכבים מסוימת בהתאם למצבת הרכבים הפנויים בעת האספקה בפועל. לכל חברה צי הרכבים שלה. 
6. איזי גו תעביר לחברת ההשכרה כל בקשה מיוחדת של המזמין, אולם היא אינה מתחייבת כי חברת ההשכרה תמלא אחר הבקשה. 
 
העברות: 
1. העברת הנוסעים משדה התעופה למלון ובחזרה בחבילות בהן קיים שירות העברות, מתבצעת במרוכז באמצעות אוטובוס מאסף הנוסע במסלול בין בתי המלון השונים, ועל כן, ייתכן כי הנסיעה תתארך עקב איסוף/הורדת נוסעים בבתי מלון שונים. 
2. אוטובוס האיסוף משדה התעופה ומהמלון לא ימתין לנוסעים מאחרים, וכמו כן, לא תינתן הושבה לתינוקות. 
3. ההעברות הינן באחריות הספק ויש לפנות לנציג הספק המקומי בכל מקרה של בעיה עם הספקת השירות שהוזמן ואושר.
 
בתי מלון: 
1. איזי גו משמשת כמתווכת בין הנוסע לבין ספק השירות והוא זה שאחראי על שירותי המלון המוצעים. 
2. המלונות מדורגים בהתאם להגדרת משרד התיירות המקומי ו/או ספקים מקומיים (כך לדוגמה כמו שקורה באנגליה) ואינם זהים ברמתם ו/או ניתנים להשוואה למלונות באותו דרגה בכל מקום אחר בעולם. 
3. שעת הכניסה לחדרים ופינויים הנה ע"פ מדיניות כל מלון ומלון ולרוב קבלת החדרים הנה החל משעה 15:00 ושעת פינוי החדרים הנה לרוב עד ל 11:00 בבוקר וזאת ללא קשר למועד ו/או שעת הטיסה. יובהר כי בבתי מלון בארץ שעת הכניסה בימי שבת הינה במוצ"ש.
4. השיבוץ בחדרים, תחזוקה, תקינות, ו/או הפעלת מערכות המלון לרבות מיזוג אוויר, מעליות וכיו"ב כמו כן גם זמינות ו/איכות ו/או טיב השירותים והמזון הניתנים במלון וכן קיומם של מטרדים במלון ובסביבתו כל אלה אינם בשליטת איזי גו ולפיכך אינם באחריותה, כי אם באחריות המלון. בבתי מלון ממוזגים תתכן הפסקת המיזוג בשעות מסוימות ע"פ נהלי המלון ו/או תקנות האנרגיה האזוריות. בבתי מלון מסוימים אין זהות מושלמת בין החדרים לרבות מבחינת רמתם, ו/או גודלם ו/או תכולתם ושיבוץ הנוסע בחדרים נעשה ע"י הנהלת המלון, באחריותו ובהתאם לחדרים הפנויים ברשותו. 
5. הזמנת כל המלונות המוצעים הנה בגדר "בקשה" בלבד, אלא אם צוין אחרת במפורש בפרטי ההזמנה, והזמנתם אינה מחייבת את איזי גו בכל דרך שהיא עד לאישורה בידי הספקים השונים או בית המלון, לפי העניין. 
6. בהזמנת מחירי מבצע, יש לבצע תשלום על פי הנהלים ובכרטיס האשראי הנדרש לתשלום וכפי שמצוין בלשונית המבצע.
7. במלונות מסוימים ינתנו חדרים לאורחים מתחת לגיל 21 רק בליווי מבוגר. 
8. במקרים מסוימים של תפוסת יתר במלון ו/או אי התאמה מיוחדת שמורה הזכות לאיזי גו/ ספק התיירות/ הספק המקומי/ בית המלון למצוא לנוסע מלון חלופי שלא ייפול בדרגתו ומיקומו של המלון המקורי. 
9. בקשות מיוחדות לגבי חדרים, מיקומם, צמידותם, דלת מחברת, תכולתם יועברו ע"י איזי גו לספק המקומי בחו"ל במידה ונמסרו לה ע"י הנוסע בשעת ביצוע ההזמנה, וביצוען בפועל הנו באחריות המלון ובהתאם לאפשרויותיו (כל בקשה מסוג זה הינה בגדר בקשה בלבד ולא ניתן להבטיחה). 
10. חדר זוגי הנו חדר בעל 2 מיטות שאינן בהכרח צמודות או מיטות זוגיות. חדר לשלושה ויותר עשוי להיות חדר זוגי ובו מיטות מתקפלות נוספות / ספה נפתחת וכדומה. בקשה לצירוף עריסת תינוק לחדר הנה בגדר בקשה בלבד וביצועה הנו באחריות המלון ובהתאם לאפשרויותיו, מלונות רבים גובים תשלום נוסף בגין עריסת תינוקות תשלום המשולם ישירות בבית המלון. חדר ליחיד עשוי להיות חדר קטן יותר מהרגיל. 
11. הגעה מאוחרת למלון ו/או עזיבה מוקדמת של המלון עשויה להביא להפסדי ארוחות או לקבל ארוחות מסוג שונה והכל בהתאם לנוהגי המלון ובאחריותו. בכל מקרה יש להודיע במקרה של הגעה מאוחרת כיוון שבתי המלון אינם מתחייבים לשמור חדרים לאחר השעה 18:00 במידה שלא קיבלו על כך הודעה מוקדמת. 
12. במרבית מבתי המלון נדרש תשלום נוסף ישירות למלון עבור שירותים נוספים ומיוחדים ועבור השימוש במתקנים כמו הזמנת סרטים, כספת, מיני בר, סאונה, חדר כושר, מגרשי טניס, ספורט ימי שמשיות ועוד. על כן לא יתקבלו תלונות במקרים של דרישות תשלום ע"י המלון. יתכן כי מתקני המלון יופעלו בתקופות מסוימות בשנה באופן חלקי. 
13. אם חלילה מי מהנוסעים נתקל בבעיה במלון עליו לפנות בזמן אמת לצוות במלון ו/או לספק המקומי שפרטיו מצויים על שובר המלון.
 ** מחירי שירותי תיירות פנים המוצעים באתר איזי גו הינם לאזרחי ישראל בלבד. המחיר לתיירים שונה. 
14. מס תיירות בבתי מלון באירופה: שימו לב, בחלק מערי אירופה מוטל מס מקומי על תיירים הלנים בבתי מלון בעיר, גובה המס נגזרת מרמת המלון ומשולם לפי מספר הלילות, לא ניתן לגבות את המס בישראל אלא בתשלום ישיר בבית המלון. 
 
בסיס האירוח: 
1. דירוג המלון ובסיס האירוח מצוין בשובר שבידכם. 
2. לרוב בסיס האירוח מוגדר בהתאם להגדרות אלו: לינה בלבד, לינה + ארוחת בוקר, חצי פנסיון [הכוונה היא (לרוב) לארוחת בוקר וארוחה עיקרית], פנסיון מלא (הכוונה ל-3 ארוחות ביום) או הכל כלול (הכוונה לאירוח מלא +). 
3. במקרים מסוימים יינתנו הטבות נוספות הנתונות לשיקול דעתו של בית המלון בלבד אלא אם נאמר מפורשות אחרת. 
4. אין ארוחות כשרות בבתי המלון בחו"ל אלא אם נאמר מפורשות אחרת.
 
סיורי בחירה: 
סיורי בחירה נמכרים ומבוצעים ע"י ספקים וסוכנים מקומיים ואינם קשורים כלל ועיקר לחברת איזי גו.
 
כרטיסי כניסה לאירועים/משחקים וכיו"ב:
1. מרגע ההזמנה חלים על המזמין דמי ביטול מלאים שכן מדובר בשירות מדובר בשירות הניתן במלואו בחו"ל. 
2. ידוע ללקוח כי איזי גו איננה יכולה להבטיח את מקום הישיבה אלא אם צוין מפורשות בהזמנה. 
3. ידוע ללקוח כי מחירי הכרטיסים הינם גבוהים מהמחירים הנקובים על גבי הכרטיסים.
4. מרגע מסירת הכרטיס לידי הלקוח, או מי מטעמו הכרטיס יהיה באחריותו הבלעדית. 
5. לא יהיה ניתן להנפיק כרטיס חדש במקרה של אובדן ואו נזק לכרטיס ולא יינתן החזר כספי. 
6. סירובו של הלקוח לקבל את הכרטיסים שקיבל כמוה כביטול הזמנה לכל דבר ועניין.
 
טיולים מאורגנים: 
1. מסלולי הטיולים והביקורים באתרים השונים מתוכננים על ידי הספק על סמך ניסיונו, אולם בכל מקרה ימי המסלול, סדר וחלק מן האתרים יכולים להשתנות עקב מזג אוויר, שיקול דעת המדריך ו/או שיקול דעת החברה ומועד הטיסה. 
2. לפיכך, מומלץ שלא לערוך תכניות שאינן קשורות בטיול בהסתמך על ביקור ביעד מסוים הכלול בטיול במועד מסוים.
3. קיימת אפשרות שטיול מסוים ישתלב במסלולו של טיול אחר של הספק ו/או של גורם תיירות אחר. 
4. סיורי בחירה נמכרים ומבוצעים ע"י ספקים וסוכנים מקומיים ואינם קשורים כלל ועיקר לחברת איזי גו.
5. בטיולים מאורגנים על הנוסע למסור לידי איזי גו ו/או הספק, טרם הרשמתו, מידע אודות כל מגבלה בריאותית או אחרת אשר עשויה להקשות על השתתפות הנוסע בטיול, ואשר יש בה משום פגיעה ו/או הפרעה למהלך התקין של הטיול.
6. הנוסע אינו חייב להשתתף בכל פעילות הכלולה בטיול, אך לא יהא זכאי להחזר או פיצוי כלשהו בגין כך.
7. יציאת כל קבוצה מותנית במספר מינימום של משתתפים (בהתאם לדרישת הספק) ומוגבלת למספר מקסימלי של משתתפים כפי שמפורסם בתכנית הטיול.
8. הספק רשאי לבטל את הטיול מכל סיבה שהיא, עד 15 ימים טרם מועד היציאה, גם אם הטיול אושר. 
9. הספק אינו מתחייב להרכב וגילאי המשתתפים וזה אינו מוגבל. 
10. הטיול המאורגן פתוח לקהל הרחב והספק אינו מגביל אותו מפאת אפליית גיל, דת, גזע, מין וכו'.
11. הספק אינו מתחייב כי הלינה בטיול המאורגן תהיה במרכזי הערים, והדבר כפוף לשיקול דעתו בלבד. תתכנן לינה מחוץ לעיר או בעיר סמוכה לזו המצוינת במסלול הטיול. 
12. הספק יעביר לנוסעים את רשימת בתי המלון ימים ספורים לפני יציאת הטיול. 
13. הספק מתחייב לדירוג המלון בלבד ולא לזהותו והוא שומר לעצמו את הזכות להחליף או לשנות את בית המלון בהתאם לצרכיו ושיקול דעתו.
14. בכל הטיולים ניתן פירוט הארוחות אשר כלול במחיר הטיול. 
15. הסיורים בטיול המאורגן יתבצעו באמצעות אוטובוס שיעמוד לרשות הקבוצה ו/או תחבורה ציבורית והכל לפי העניין. אין בכך כדי להתחייב כי האוטובוס יהיה צמוד לקבוצה בכל שעות היום. שעות העבודה של הנהג מוגבלות על פי חוק ואין זה מחובתו להסיע את הקבוצה בערבים החופשיים. הספק אינו מתחייב לספק לקבוצה אוטובוס ממוזג.
16. במניין ימי הטיול נכללים יום היציאה ויום החזרה בהתאם ללוח הזמנים של הטיסות.
 
הפלגות נופש: 
1. השירותים המוצעים על ידי חברות הספנות ו/או הבאים מטעמם ניתנים לשינוי בהתאם לשיקול הדעת המקצועי הבלעדי של חברות הספנות. שינויים, כאמור, אופן הביצוע, ביצוע חלקי או אי ביצוע פרטי תכנית אינם באחריות איזי גו.
2. על פי נהלי חברות הספנות על הנוסע להתייצב בדלפק הקבלה של ההפלגה לפחות שלוש שעות טרם שעת ההפלגה המופיעה בשובר ההזמנה, וזאת מטעמי ביטחון ועל מנת להשלים את סידורי היציאה. 
3. על הנוסע לוודא דרכון בתוקף ל-6 חודשים מיום היציאה וכן לדאוג לאשרות, ככל שנדרש והכל כמפורט בתנאים אלה.
4. ניתן להעביר בקשות לאיזי גו עד 90 יום טרם מועד ההפלגה (למשל בקשות לאוכל כשר) ואלו יועברו לחברת השיט אולם איזי גו אינה מתחייבת כלפי הנוסע למילויה, אלא אם קיבל הנוסע אישור בכתב.
5. המחירים המפורסמים נקבעים ע"י חברות הספנות ובאחריותן.
6. החדר אשר יסופק ללקוח יהיה בהתאם לדירוג החדר אותו ביקש הלקוח ואין איזי גו או מי מטעמה מתחייב למיקום החדר, סוג החדר, נוף, חלון, גודל החדר וכן כל שאינו בשליטתה של איזי גו.
7. סיורי בחירה ביבשה המוצעים לנוסעים אינם חלק מעלות החבילה ומסופקים על ידי חברת הספנות ו/או מי מטעמה באופן בלעדי ויש לשלם עבורם תשלום נוסף.
8. חלק מהשירותים באוניה מוצעים בתשלום נוסף. על המזמין לוודא אם השירות כלול בתשלום קודם לצריכתו.
9. נשים בהריון עד לשבוע 22 נדרשות להציג אישור רפואי כי הן רשאיות להשתתף בהפלגה. נשים בהריון מעל שבוע 22 אינן רשאיות להשתתף בהפלגה.
10. על הנוסע לקחת בחשבון עיכובים ו/או ביטולים ו/או בעיות אחרות העלולות לצוץ בהפלגה עקב מצב בטחוני, מזג אוויר, נזקי טבע, מלחמות, מצב בטחוני מיוחד, ויובהר כי אין הדבר באחריות איזי גו. 
11. יובהר כי על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע ביצוע ההזמנה כמפורט בתנאי ההזמנה. יודגש, כי מרכיב השייט איננו מוגן במסגרת חוק הגנת הצרכן בהיותו מוצר המתחיל ומסתיים בחו"ל. שאר רכיבי החבילה כפופים לתנאי הביטול ו/או השינוי של הספק וכן לתנאי חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה).
 
קבלת מסמכי נסיעה
1. על הנוסע לבדוק את חומר הנסיעה, מיד עם קבלתו מסוכן הנסיעות המטפל, ולוודא כי כל המסמכים הרלוונטיים בידיו (ביטוח, כרטיסי טיסה, שוברים לבית המלון ולהעברות, שוברים להשכרת הרכב), ובכלל זה כי הפרטים הרשומים בהם תואמים את ההזמנה.
2. מסמכי הנסיעה ישלחו רק לנוסע אשר ביצע את ההזמנה ולכתובת הדוא"ל האלקטרוני אשר רשומה בהזמנה. מסמכי הנסיעה לא ישלחו לכל נוסע בנפרד. אין איזי גו אחראית למקרה בו מבצע ההזמנה לא הביא לידי ידיעת שאר הנוסעים את פרטי ההזמנה ו/או כל מידע אחר הנוגע להזמנה.
 
דמי ביטול שינוי: 
1. על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע ביצוע ההזמנה כמפורט בתנאי ההזמנה ו/או בסיכום השיחה מול נציג איזי גו. 
2. במקרה של סיכום הזמנה מול נציג איזי גו באמצעות הטלפון, על הלקוח לעיין בהעתק סיכום ההזמנה אשר נשלח אליו בדוא"ל.
3. תנאי ודמי הביטול ו/או השינוי נתונים לשינוי בהתאם לתנאי הספק, סוג המוצר, עיתוי ההזמנה ומועד היציאה וכן בהתאם לתנאים המפורטים בכרטיסי הטיסה ו/או חברת התעופה אליה שייך הכרטיס. 
4. בנוסף ומבלי לגרוע מתנאים אלה, בכל מקרה של שינוי או ביטול טיסה סדירה/טיסת שכר/לאו קוסט/חבילה/ (טיסה+ מלון ו/או רכב ו/או כל שירות אחר) לאחר הכרטוס ו/או ביצוע ההזמנה יחולו דמי טיפול בגובה 70$ לאדם של חברת איזי גו וזאת בנוסף לדמי הביטול ו/או השינוי של הספקים. 
5. יובהר, כי כל צרכן הרוכש שרותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי מאת איזי גו רשאי לבטל את העסקה בתנאי ביטול מקלים ובלבד שהודעת הביטול ודרך הביטול נעשו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן זאת בתוך 14 ימים ממועד עשיית העסקה (למעט החריגים המפורטים בסעיף 14(ג1) לחוק הגנת הצרכן – אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש כהגדרתם בחוק – אשר רשאים לבטל בתנאים מקלים עד 4 חודשים ממועד ביצוע העסקה) או מיום קבלת מסמך גלוי (מסמך עם פרטי העסקה), לפי המאוחר מבניהם ולא פחות מ 7 ימים (שאינם ימי מנוחה) קודם למועד היציאה/תחילת השירות. 
6. ימים שאינם ימי מנוחה הנם ימי חול א'-ה' וכן ערבי חג וימי ו' עד שעה 12:00).
7. תנאי ביטול מקלים: בכל מקרה של ביטול לפי התנאים כאמור יחויב הצרכן בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מעלות ההזמנה או 100 ₪ לאדם, לפי הנמוך מבניהם וזאת בהתאם להלכת בית המשפט העליון ב-7187/12 צמח נ' אל על.
8. במידה ויום שליחת הודעות הביטול הינו יום שבתון או חג, בארץ או בחו"ל, ייחשב יום הביטול היום העוקב. 
9. בכל מקרה ומקרה – תנאי הביטול כפופים לחוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן ובמקרה של סתירה גוברים הוראות הדין על כל האמור בתנאים אלו.
10. יובהר, כי בכל מקרה של ביטול שירותים הניתנים במלואם בחו"ל, לרבות, אך לא רק, מלונות, השכרת רכב, טיסות פנים וכו' יחולו דמי ביטול מלאים בכל עת, זאת מאחר שחוק הגנת הצרכן אינו חל על שירותים הניתנים במלואם בחו"ל.
11. תנאי הביטול והשינוי חלים על ההזמנה בכללותה ולא ניתן לבטל חלקים מן ההזמנה ו/או מוצרים נפרדים.
12. איזי גו תהא רשאית לבטל עסקה מיוזמתה במקרה בו נפלה טעות קולמוס בהצעה (הן על ידה והן על ידי הספק), בין אם במחיר ובין אם בתיאור המוצר, ובמקרה של תקלה טכנית ו/או אחרת ו/או כוח עליון.
13. המטה ללוחמה בטרור מפרסם מעת לעת "אזהרות מסע" לישראלים הנוגעות ליעדים שונים בחו"ל. אזהרות אלה הנן בחזקת המלצה לישראלים שלא לבקר ביעדים הכלולים בהן, אולם בשום מקרה אינן מהוות איסור על אספקת שירותי תיירות הקשורים בהם. יודגש, כי לא תתקבל דרישה כלשהי לביטול הזמנה מקום בו פורסמה "אזהרת מסע" וכיו"ב. 
 
 
ביטוח:
1. לתשומת ליבך, עליך לדאוג לביטוח מתאים, מקיף ונרחב לפי צרכיך לרבות פוליסת ביטוח אישי, ביטוח רפואי, ביטוח נסיעה והטיסה ומטען.
2. יש לבצע את הזמנת הביטוח טרם מועד הנסיעה.
3. ככל שהלקוח בוחר על דעת עצמו שלא לבצע ביטוח, תחול האחריות הבלעדית לתוצאות על הלקוח.
 
נזקים וביטוח: 
1. איזי גו אינה אחראית לנזקי הנוסע לרבות נזקי גוף ו/או מטענו לרבות כל נזק ישיר לגוף או עקיף. כאמור לעיל, מומלץ ביותר לרכוש פוליסת ביטוח רפואית מקיפה לחו"ל, הכוללת ביטוח ביטול הזמנה, מטען וציוד אישי. 
2. איזי גו אינה נושאת באחריות בין במישרין ובין בעקיפין למחדלי ו/או מעשי ספקי ונותני השירותים בפועל זכותו של הנוסע לתבוע במישרין את נותני וספקי השירותים בפועל ו/ או חלקם. 
3. על הנוסע לצפות בעת ההזמנה כי באזורים מסוימים יתכנו נזקי טבע, מלחמה, מצב בטחוני מיוחד, שאינם באחריות איזי גו.
 
 
מחיר ואמצעי תשלום: 
1. כל המחירים המפורסמים באתר איזי גו הינם סופיים וכוללים מיסים והיטלים. 
2. המחירים באתר הינם להזמנות אינטרנטיות בלבד. לקוחותינו שמבקשים לקבל שירות וייעוץ טלפוני לסגירת ההזמנה יחויבו בדמי טיפול בסך 25$/25 אירו לנוסע בהזמנה לחו"ל או 25 ₪ דמי טיפול לנוסע להזמנה בארץ. 
3. איזי גו ממליצה ללקוחותיה לבצע הזמנות מלאות באתר האינטרנט שלה אשר הינו אתר מאובטח.
4. על הלקוח ליידע את איזי גו האם ישנם ילדים בהזמנה. ככל שקיימת הנחה לילדים היא תהיה כפופה לגיל כפי שיקבע על ידי כל ספק שירותים.
5. ככל שקיימת אי התאמה בין המחירים המפורטים באתר האינטרנט של איזי גו לבין המחירים במוקד ההזמנות, הרי שהמחיר במוקד ההזמנות הוא הקובע.
6. בכל מקרה בו תתקבל בקשה לתשלום ההזמנה על ידי מי שאינו אחד הנוסעים בהזמנה, התשלום יבוצע בהעברה בנקאית או במזומן בלבד.
7. התשלום הינו לפי שער המכירה להעברות והמחאות גבוה כפי שפורסם ע"י בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום, למעט בגין הזמנת שירותי תיירות המתבצעים במלואם בחו"ל, לרבות שירותי לינה, השכרת רכב ושיט שלא נרכשו במסגרת חבילה הכוללת גם כרטיסי טיסה, אשר לגביהם יחויב הלקוח לפי שער מזומנים גבוה כפי שפורסם על ידי בנק בישראל ביום העסקים שקדם למועד התשלום.
8. באתר איזיגו לא ניתן לסלוק כרטיסי אשראי זרים או כרטיסי אשראי ישראלים מחשבון דולרי או מטבע אחר שאינו שיקלי.
9. ניתן לשלם אוף-ליין במט"ח או בכרטיס אשראי חשבון דולרי בהעברה בנקאית או טלפונית. לפרטים יש לפנות ל service@easygo.co.il
 
מידע נאסף: 
1. אתר האינטרנט של איזי גו הינו אתר מאובטח בפרוטוקול מוצפן באמצעים מתקדמים ביותר. 
2. כאשר אתם מבצעים הזמנה באתר הנכם מצטרפים לאלפי לקוחות מרוצים שביצוע הזמנה מאובטחת באתר. 
3. איזי גו מרכזת  פרטים משימושכם באתר האינטרנט וזאת במטרה ללמוד על התנהגות הצרכנים ועל מנת לאפשר לכם ליהנות מהצעות הנופש המעניינות אתכם ביותר ואשר מתאימות לרצונותיכם. 
4. אתר האינטרנט של איזי גו משתמש באמצעי איסוף מידע שאינו מזהה אישית, דוגמת 'קוקיז' (Cookies) ואמצעים נוספים. 
5. השימוש במידע שנאסף יעשה אך ורק על מנת לבצע עבורכם את ההזמנות אותן ביקשתם ו/או על מנת להציע לכם הצעות דומות לשירותים ומוצרי תיירות בעתיד. 
 
 
חילוקי דעות : 
1. מוסכם ומוצהר כי הסמכות המקומית הבלעדית בכל מקרה בו תוגש תביעה כנגד איזי גו, תהה לבתי המשפט המוסמכים בעיר ת"א-יפו בלבד. 
 
אחריות:
1. איזי גו מזמינה בעבורך את שירותי הנסיעות מאת ספקי השירותים השונים, בהתאם לפרטים המפורטים בהזמנתך. 
2. איזי גו מתחייבת לבצע את ההזמנה במיומנות, למסור לספקי השירותים את המידע הרלוונטי לעסקה ולוודא התאמת ההזמנה למבוקש, ואולם לא תהיה אחראית לשיבושים ו/או תקלות בלתי צפויות ושאינן בשליטת סוכנות הנסיעות, אם וככל שיחולו אצל ספקי השירותים, אלא אם ידעה או היה עליה לדעת מראש על אותה תקלה או שיבוש של ממש. 
3. אחריות לגבי הובלה אווירית מוסדרת באמנות השונות, על פי חוק שירותי תעופה, חוק התובלה האווירית והדינים הקשורים בהם. 
4. זכותו של הנוסע לתבוע ישירות את ספקי השירותים כולם או חלקם בגין נזקים שנגרמו עקב מעשה מחדל של אותם ספקי השירותים. 
5. לקוח יקר חברת איזי גו מעמידה לרשותך כתובת מייל למקרים דחופים, כתובת המייל sos@easygo.co.il.
 
 
אם ישנן הערות שאינן ברורות ו/או הלקוח מבקש תרגום לאנגלית, במקרה מסוג זה יש לפנות למחלקת שירות לקוחות בטלפון 03-5720000.
 
שאלות ותשובות בנושא טיסות
 
מה ההבדל בין טיסות סדירות לטיסות שכר?
 
טיסות סדירות מופעלות על ידי חברות תעופה במשך כל השנה לפי לוחות זמנים קבועים, ובדרך כלל מדובר בטיסות לשדות תעופה ראשיים גדולים . טיסות אלו ימריאו גם אם יישארו עליהן מקומות פנויים. בטיסות מסוג זה מומלץ לבצע צ'ק-אין (רישום) לטיסה באתר חברת התעופה כ-24 שעות לפני הטיסה. בחלק מהטיסות הסדירות, מוגש אוכל, ישנה מערכת בידור, שירות צ'ק-אין מוקדם באתר האינטרנט של חברת התעופה וקיימת אפשרות לבקשות מיוחדות (כגון: בחירת מקום ישיבה מראש, כיסא גלגלים, ארוחות וכד'). מגוון השירותים של חברות התעופה משתנה בין חברות התעופה השונות.
 
טיסות שכר מופעלות על בסיס הסכמים בין חברות תעופה לספקי שירותי תיירות, מדובר על טיסות עונתיות ליעדים פופולריים. לרוב טיסות מסוג זה הן לתקופה של עד שבוע ימים, ליעדים קרובים יחסית, ללא התחייבות לזמני טיסה מדויקים. חלק גדול מטיסות השכר נמכרות כחלק ממוצרי חבילות כגון: חבילות נופש, חבילות סקי, טיול מאורגן וכו'. טיסת שכר יכולה להתבטל אם לא יימכרו מספיק מקומות על הטיסה, והנוסעים שרכשו הטיסה יועברו לטיסה אחרת. בטיסות שכר אין התחייבות לזמני טיסות מדויקים. ברוב טיסות השכר לא מוגש אוכל, אין מערכת בידור ולא קיימת אפשרות לבקשות מיוחדות (כגון: בחירת מקום ישיבה מראש).
 
 
מהו משקל הכבודה המותר בטיסה שלי?
משקל הכבודה המותר משתנה בין חברות התעופה השונות, ולעיתים גם בין כרטיסי הטיסה השונים של אותה חברת תעופה. כאשר כרטיס הטיסה מאפשר לטוס עם מזוודה אחת, משקלה יהיה בדרך כלל עד 20 ק"ג, ישנם כרטיסים שלא כוללים כבודה (למשל, בטיסות מסוג לואו קוסט, אך לא בכולן) אלא אם הנוסע בחר להוסיף בתשלום.
 
 
מתי אני אמור לקבל את כרטיסי הטיסה שלי?
מסמכי הנסיעה (כרטיסי טיסה/שוברי מלון וכד') יישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה במהלך ההזמנה, וזאת עד 24 שעות לפני מועד הטיסה.
 
 
כיצד ניתן לבחור מקום ישיבה בטיסה שלי?
בטיסות סדירות היכולת לבחור את מקום הישיבה מראש בטיסה תלויה במדיניות חברת התעופה בה הוזמן כרטיס הטיסה. רוב חברות התעופה לא מאפשרות בחירת מקום ישיבה מראש כלל, או גובות על כך תשלום נוסף. אם ברצון הנוסע להזמין בחירת מקום ישיבה בתשלום, ניתן לעשות זאת ישירות באתר האינטרנט של חברת התעופה.
בטיסות שכר ובטיסות במסגרת מוצרי חבילות לא ניתן לבחור מקום ישיבה מראש (גם לא עבור תשלום נוסף).
 
 
מהו כרטיס טיסה אלקטרוני וכיצד הוא עובד?
כרטיס טיסה אלקטרוני הוא רישום דיגיטלי שנשמר במערכת ההזמנות של חברת התעופה עמה אתם טסים. הכרטיס כולל את שם הנוסע ואת פרטי הטיסות, ומשמש לזיהוי הנוסע על ידי חברת התעופה. במידה והנכם מבצעים צ'ק-אין (רישום) באתר האינטרנט של חברת התעופה, תתבקשו להקליד את מספר כרטיס הטיסה (E-Ticket Number) או את קוד הזמנתכם בחברת התעופה (Booking Reference או PNR Number).
 
האם אני יכול לשנות את כרטיס הטיסה שלי, והאם עליי לשלם על כך?
בטיסות סדירות, תנאי שינוי כרטיס הטיסה שונים בכל כרטיס וכרטיס ובכל חברת תעופה. 
 
ברוב כרטיסי הטיסות הסדירות ניתן לשנות תאריכים בעבור תשלום נוסף גם לפני היציאה מהארץ וגם לאחר מכן. מחיר השינוי הינו בהתאם לחוקי כרטיס הטיסה ולזמינות של דרגות המחיר השונות בטיסה הרצויה ובזמינות מקומות בטיסות. כמו כן, קיימים כרטיסי טיסה של טיסות סדירות שאינם ניתנים לשינוי כלל, או שניתנים לשינוי לפני יציאה מהארץ בלבד ולא ניתנים לשינוי כלל לאחר מכן. כרטיסי טיסה של כיוון אחד ברובם אינם ניתנים לשינוי. כל שינוי של כרטיס טיסה סדירה כרוך בתשלום של דמי שינוי מצד חברת התעופה, הפרשי מחיר ודמי טיפול מצד איזיגו, בהתאם לנהלי ההזמנה. כרטיסי הטיסה בטיסות שכר לא ניתנים לשינוי.
לא ניתן לבצע את סוגי השינויים הבאים בשום כרטיס טיסה של טיסה סדירה:
 • החלפת חברת התעופה.
 • החלפת שם נוסע לנוסע אחר.
 • תיקון איות של שם הנוסע (אפשרי תמורת תשלום בחלק מחברות התעופה). 
 • נקודת היציאה של הטיסה הראשונה בכרטיס.
לא ניתן לשנות כרטיס טיסה בהורדת מחיר: גם אם בתאריך הרצוי קיימים כרטיסי טיסה זולים יותר לכאורה מהכרטיס טיסה המקורי שלכם, לפי חוקי תעשיית התעופה כרטיס טיסה חדש לאחר שינוי חייב להיות שווה ערך או יקר יותר מהכרטיס טיסה המקורי.
לא ניתן לשנות טיסה לאחר שעת ההמראה שלה. במידה וברצונך לבצע שינוי תאריך טיסה, חובה לעשות זאת לפחות 24 שעות לפני שעת ההמראה של הטיסה.
 
 
הפסדתי את הטיסה שלי! מה אפשר לעשות?
מדיניות ה-No Show (אי הופעתו של הנוסע לטיסה) היא בהתאם למדיניות של חברת התעופה אליה שייך הכרטיס. בחלק קטן מהמקרים יהיה ניתן לשנות את הכרטיס לטיסה אחרת או לבטל אותו, אך עלויות שינוי או ביטול יהיו גבוהים מהרגיל. כמו כן, הרוב מקרים מסוג זה לא תהיה אפשרות לשנות את הכרטיס או לקבל החזר כלשהו בביטול הכרטיס. אם הגעתם לשדה התעופה אך הפסדתם את הטיסה, עליכם לגשת בהקדם לדלפק של חברת התעופה ולבקש את עזרת נציגי החברה. אם אינכם יכולים להגיע לשדה התעופה, עליכם לפנות בהקדם האפשרי למשרדי חברת התעופה.
 
 
האם אפשר לשנות/לתקן את שמי בכרטיס הטיסה שלי?
אפשרות לשינו או תיקון שם בכרטיס הטיסה תלויה בסוג הכרטיס שנרכש.
במרבית הכרטיסים של טיסות שכר ובמוצרי חבילות ניתן לשנות או לתקן שם הנוסע תמורת תשלום נוסף.
בכרטיסים של טיסות סדירות לא ניתן לשנות או לתקן שם נוסע לאחר הנפקת כרטיס. (חלק קטן מהחברות מאפשרות לשנות שם תמורת תשלום). 
 
 
יש לי כרטיס שכולל מספר טיסות. האם ניתן להשתמש רק בחלק מהטיסות?
חברות התעופה מחייבות את הנוסעים לנצל את כל הטיסות שבכרטיסי הטיסה שלהם לפי הסדר המקורי בלבד. במידה והנוסע לא יעלה על אחת הטיסות בכרטיס הטיסה, כל יתר טיסות ההמשך יבוטלו ללא החזר. אם אין ברצון הנוסע לעלות על אחת הטיסות שבכרטיס טיסה, עליו לפנות אלינו או לחברת התעופה לשינוי כרטיס הטיסה בתשלום. לא יהיה החזר על הטיסות שלא ינוצלו.
 
 
רכשתי כרטיס טיסה אך לא אוכל לטוס. כיצד ניתן לבטל את הכרטיס?
כל כרטיס טיסה מגיע עם תנאי ביטול שונים. חוקי הביטול נקבעים על ידי חברת התעופה אליה שייך הכרטיס.
בהתאם לחוק הגנת הצרכן, הינך זכאי לבטל את הזמנתך תוך 14 ימים רגילים (כולל שבתות וחגים) מיום ביצוע העסקה, כאשר יש לשים לב שלא ניתן לבטל בהתאם לחוק באם בקשת הביטול חלה בטווח של פחות מ-7 ימי עבודה (לא כולל שבתות וחגים ויום הטיסה) מיום הטיסה. בהתאם לחוק דמי הביטול הנם 100 ₪ לכל נוסע או 5% מערך הכרטיס/ים, הנמוך שביניהם.
אם ההזמנה אינה עומדת בחוק הגנת הצרכן, יחולו עליה דמי ביטול כמפורט בזמן ביצוע ההזמנה ו/או בהתאם למדיניות הביטול של חברות תעופה / ספקי תיירות שונים. רוב כרטיסי הטיסה ניתנים לביטול תמורת דמי ביטול, אך קיימים כרטיסי טיסה שלא מאפשרים החזר כספי במקרה של ביטול.
 
 
כמה זמן לפני הטיסה עלי להגיע לשדה התעופה?
בטיסות בינלאומיות, על הנוסע יש להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני הטיסה.
בטיסות פניות ארציות, על הנוסע יש להגיע לשדה התעופה כשעה לפני מועד ההמראה מצויד בתעודת זהות.
 
 
האם זמני טיסות עלולים להשתנות?
זמני טיסות שכר עלולים להשתנות להתאם לשיקולים והחלטות חברת התעופה.
 
 
האם יש צורך לאשר את הטיסה בחוזר, וכיצד?
סעיף זה מתייחס לטיסות שכר בלבד (אין צורך לאשר טיסת סדיר בחזור )
באחריות הנוסע לאשר את הטיסה בחזור. על גבי כרטיס הטיסה קיים מספר טלפון המאפשר את אישור הטיסה מול חברת התעופה. לעיתים ישנו מענה קולי המוסר את שעות ההמראה ולעיתים ישנו מענה אנושי שמוסר את הזמנים ומאשר את הטיסה חזור.
 
 
מה קורה במידה וטיסה מתבטלת כתוצאה מכוח עליון?
במידה והלקוח רכש טיסות בלבד והטיסות מתבטלות העקבות כוח עליון, הרוב המקרים חברות התעופה מזכות את הלקוחות בכל הסכום בעבור ביטול הטיסות. במקרים מסוימים יתכן וחברות התעופה ידחו את הטיסה למועד אחר ואז לא יתבצע זיכוי על הטיסות. ובמידה והלקוח רכש חבילה הכוללת גם מלון ונמנע מהלקוח להגיע למלון עקב ביטול הטיסות, קיימת אשפרות שהמלון יגבה דמי ביטול בעבור אי הגעת הלקוח למלון גם אם מדובר בכוח עליון שמנע מהלקוח להגיע למלון בעקבות ביטול הטיסות.
 
 
במידה של שינוי בטיסת שכר איזה פיצוי אקבל?
במידה וכתוצאה משינויים בזמני הטיסות ייגרמו לנוסע הפסד/תוספת לינה במלון המוזמן, לא תישא החברה בהפסד/תוספת תשלום ששולם על ידי הנוסע. כמו כן, במידה וכתוצאה מאיחורים בטיסות ייגרם לנוסע הפסד ארוחות במלון המוזמן, לא תישא החברה בעלות הפסד הארוחות.
 
 
האם קיימים מושבים מיוחדים לתינוקות במטוס?
תינוקות עד גיל שנתיים אינם זכאים למושב בטיסה, אלא יושבים על הוריהם או מלוויהם בטיסה. קיימת אפשרות בטיסות סדירות להזמין עריסה על בסיס מקום פנוי בלבד. חברת איזיגו איננה מתחייבת כי תינוקות ישבו בעריסה בטיסות.
 
 
מהם השירותים כלולים בטיסת לואו קוסט (Low Cost)?
טיסת לואו קוסט הינה טיסה הכוללת מושב בלבד ברוב חברות הלואו קוסט (כדוגמה UP חברת הלואו קוסט מבית אל על), ותיק 1 הניתן להעלות לטיסה. הכרטיס אינו כולל מזוודה, הושבה מראש, אוכל וכד'. בחלק מחברות הלואו קוסט ניתן לקבל שירותים אלו תמורת תשלום נוסף בעמדת הצ'ק-אין (רישום) לטיסה או דרך אתר האינטרנט של חברת התעופה. מומלץ להזמין מראש את שירותים הנלווים כגון: כבודה, צ'ק אין וכד' כי עלות שירות אלה במעמד הצ'ק אין גבוהה בהרבה ויכולה להגיע לעלות כפולה.  במרבית המקרה טיסות לואו קוסט ממריאות מטרמינל 1, נתב"ג
 
 
האם ניתן לעשות רישום (צ'ק-אין) מוקדם לטיסה באינטרנט?
בטיסות סדירות בלבד ניתן ומומלץ לבצע רישום (צ'ק-אין) מוקדם לטיסה באתר האינטרנט של חברת התעופה החל מ- 24 שעות ממועד ההמראה.
בטיסות Low cost חובה לבצע רישום צ'ק אין טרם מועד היציאה ולפחות 5 שעות לפני הטיסה. צ'ק אין בשדה התעופה עלול להיות כרוך בתשלום נוסף. 
 
 
רכשתי כרטיס עם טיסת המשך .האם ניתן להשתמש רק בחלק מהטיסות?
חברות התעופה מחייבות את הנוסעים לנצל את כל הטיסות שבכרטיסי הטיסה שלהם לפי הסדר המקורי בלבד. במידה ולא תעלה על אחת בטיסות בכרטיס הטיסה שלך, כל טיסות ההמשך יבוטלו ללא החזר.
אם אין ברצונך לעלות על אחת הטיסות שבכרטיסך, עליך לפנות אלינו או לחברת התעופה לשינוי כרטיס בתשלום. לא יהיה החזר על הטיסות שלא ינוצלו.
 
 
שאלות ותשובות בנושא תהליך ההזמנה
 
ביצעתי הזמנה באתר וקיבלתי הודעה כי סטטוס ההזמנה שלי הוא "דרוש אישור". למה הכוונה?
חלק ממוצרי התיירות שנמכרים על ידי איזיגו אינם באישור מיידי אלא כפופים לאישור מצד ספק המוצר. לרוב, המתנה לאישור אורכת עד 3 ימי עסקים, אך במקרים מסוימים יכולה להתעכב ליותר מכך. במידה ולא תואשר ההזמנה, ניתן לבטלה ללא דמי ביטול או לקבל הצעה חלופית מסוכני איזיגו.
 
 
כיצד אני מקבל את מסמכי הנסיעה שלי?
כרטיסי הטיסה, שוברי אכסון, רכב וביטוח יישלחו לדואר האלקטרוני שמסרתם בעת ביצוע ההזמנה, עד יום לפני הטיסה המתוכננת, יש להדפיסם לפני הגעת הנוסע לנמל התעופה.
 
 
האם יתכן כי בעת התקשרות לסוכן יהיה שינוי במחיר העסקה שמופיע באתר?
כן, תחום התיירות הינו דינמי והמחירים יכולים להשתנות בכל רגע (בגלל הקצבת מקומות למחלקות מחיר שונות). לכן, כאשר הלקוח מתקשר מול הסוכן הוא מאמת שוב את המחיר מול המערכת של הספק. בזמן זה ייתכן שהמחיר השתנה. כמו כן, בעת התקשרות לסוכן קיימים דמי טיפול לעומת הזמנה דרך האתר.
 
 
הזמנתי טיסה ומלון. האם אני מקבל העברות משדה התעופה למלון?
שירות העברות קיים לעיתים במסגרת מוצרי חבילות, כאשר גם טיסות וגם מלון נרכשו על ידי איזיגו מאותו ספק. כמו כן, לא כל חבילה כוללת העברות. באתר מצוין איזו חבילה כוללת העברות ואיזו לא.
 
 
האם הזמנות דרך האתר זולות יותר מהזמנות דרך הטלפון?
כן, הזמנות דרך האתר זולות יותר מאשר באמצעות המוקד הטלפוני. בהזמנות טלפוניות אנו גובים דמי טיפול.
 
 
האם בטוח להזמין דרך האתר?
כן, הרכישה באתר נעשית בצורה מאובטחת https המצפינה נתונים שנשלחים בין המחשב של הלקוח לבין אתר האינטרנט של איזיגו. שיטת אבטחה זו היא מהנפוצות בכל האתרים המובילים בעולם, ומתבצעות בה באופן שוטף מיליוני רכישות באינטרנט.
 
 
איך מוסיפים עוד אדם לדיל שהזמנתי?
על מנת להוסיף אדם להזמנה קיימת (של חבילת נופש בלבד), יש לפנות לשירות הלקוחות של איזיגו. שירות הלקוחות יבדוק את זמינות המקום והמחיר להוספת נוסע נוסף. לאחר שפרטים אלו יועברו ללקוח ויהיו מקובלים עליו, יהיה על הלקוח לאשר את תוספת המחיר ולהעביר את שם הנוסע המתווסף. הוספת אדם נוסף איננה באישור מיידי, אלא המקום יאושר על ידי הספקים וחברות התעופה איתם איזיגו עובדת על פי זמינות המקומות.
 
 
מתי נעשה חיוב בהזמנה?
החיוב מתבצע בעת אישור ההזמנה על ידי הלקוח. רק מרגע החיוב מתבצעת ההזמנה בפועל.
 
 
ניסיתי לשלם בכרטיס אשראי והתשלום לא עבר. מה עושים?
ייתכן כי התשלום לא עבר מסיבה טכנית. נסו לבצע את התהליך שוב. אם עדיין לא הצלחתם לבצע תשלום, ייתכן כי התקלה היא בכרטיס האשראי (למשל, חריגה במסגרת האשראי). תוכלו לפנות לחברת האשראי שלכם במספר הטלפון המצוין בגב הכרטיס ולבדוק את העניין. 
 
 
האם אפשר לקבל זיכוי על הזמנה שלא יכולתי לטוס?
שינם מקרים בהם אפשר לקבל זיכוי בעבור חלק מהסכום ששולם בעבור טיסות. הדבר תלוי במספר גורמים: האם מדובר בטיסה סדירה או בטיסת שכר ואם חברת התעופה או הספק שדרכו הוזמנה הטיסה מזכה את איזיגו בעבור אי התייצבות לטיסה. מצד שני, בהרבה מקרים חברת התעופה או הספק אינם מזכים בעבור טיסה שלא נוצלה ולכן לא יהיה החזר כספי ללקוח עקב אי התייצבות, תהיה הסיבה אשר תהיה. במידה ואי התייצבות לטיסה נגרמה עקב מקרה רפואי ובמידה וללקוח יש ביטוח נסיעות, לעיתים פוליסת הביטוח יכולה לכסות ביטול נסיעה וקבלת החזר כספי. בכל הנוגע לביטול הזמנה לפני הנסיעה, איזיגו עובדת על פי חוק הגנת הצרכן ומזכה לקוחות שביטלו הזמנות על פיו.
 
שאלות ותשובות בנושא בתי מלון
 
האם יש התייחסות לבקשות כמו: חדרים צמודים, קומה נמוכה/גבוהה, חדר פונה לים/בריכה?
בקשות מסוג זה מצוינות בהזמנת הלקוח והן בגדר בקשה ובאחריות המלון.
 
 
הזמנתי חדר זוגי במלון. האם ניתן להבטיח קבלת מיטה זוגית/מיטות נפרדות?
בהזמנת מלון ניתן לבקש מיטה זוגית או מיטות נפרדות על ידי בחירת סוג חדר (בחירת חדר מסוג Double מהווה בקשה למיטה זוגית, ובחירת חדר מסוג Twin מהווה בקשה למיטות נפרדות). יחד אם זאת, לא ניתן להבטיח סוג מיטה. בקשות לסוג מיטה ספציפי הם בגדר בקשה בלבד על בסיס מלאי חדרים פנויים במלון נכון לרגע הגעת הלקוחות.
 
 
למה בשובר מלון שלי כתוב כי עליי לשלם מס מקומי בהגעתי למלון?
בחלק מהערים באירופה קיים מס מקומי שנגבה על ידי המלונות בהתאם לחוקי העירייה. מכיוון שחוקי העיר מטילים את אחריות גביית המס על המלון, אין ביכולתנו לכלול אותו מראש במחיר ההזמנה.
 
 
הזמנתי חדר במלון בחו"ל. האם ניתן לשנות או לבטל אותו?
חוקי ביטול הזמנת מלון משתנים בהתאם למדיניות ספקי המלונות השונים. ברוב המקרים חלים על הזמנת מלון דמי ביטול מלאים (כלומר, לא ניתן לקבל החזר) מרגע ביצוע ההזמנה. בחלק מהמקרים ניתן לבטל את הזמנת המלון עד לתאריך מסוים בדמי ביטול מופחתים.
בהזמנה באתר האינטרנט שלנו, גובה דמי הביטול ותאריך אחרון לביטול מופיעים באתר בזמן בביצוע ההזמנה, ובמייל סיכום הזמנה שנשלח למזמין לאחר ביצוע הזמנה.
לא ניתן לשנות תאריך או יעד בשום הזמנת מלון (גם לא בעבור תשלום נוסף), אלא רק לבטל את ההזמנה ולבצע הזמנה חדשה.
לרוב, ניתן לשנות את שם הנוסע בהזמנת המלון. בחלק מהמקרים שינוי מסוג זה כרוך בתשלום נוסף. יחד אם זאת, קיימות הזמנות מלון שלא מאפשרות שינוי שם הנוסע.
 
 
מה שעות הכניסה למלון (צ'ק-אין) ויציאה מהמלון (צ'ק-אאוט) בהזמנה שלי?
ברוב המלונות בעולם, שעת הכניסה למלון (צ'ק-אין) היא 14:00, ושעה היציאה מהמלון (צ'ק-אאוט) היא 12:00. בחלק מהמלונות הכניסה היא ב-15:00 והיציאה היא ב-11:00.
 
 
האם ניתן להזמין כניסה מוקדמת למלון/עזיבה מאוחרת מהמלון?
ניתן להזמין כניסה מוקדמת למלון או עזיבה מאוחרת מהמלון, אך הדבר בגדר בקשה בלבד ולא ניתן להבטיח שיתאפשר. 
חלק מהמלונות מציעים הזמנה של כניסה מוקדמת או עזיבה מאוחרת תורת תוספת תשלום (גובה תשלום עד לעלות של לילה נוסף במלון).
 
 
האם אישור המלון הוא מיידי, מרגע ביצוע ההזמנה?
המלון לא מאושר כל עוד לא התקבל עליו אישור סופי מהספק.
 
 
במידה ולא התקבל אישור המלון, מה אני עושה?
במידה ולא התקבל אישור על המלון יוצעו ללקוח אלטרנטיבות נוספות, ברמה שונה או דומה למלון הזמנה המקורית ותיתכן תוספת תשלום. אם הלקוח לא מעוניין לאשר את האלטרנטיבה ניתן לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול, למעט הזמנות שהתבצעו 24 שעות לפני מימוש ההזמנה.
 
 
האם יש אפשרות לעזיבה מאוחרת בשבת/מוצ"ש?
שעת עזיבת חדרים בשבת על פי רוב היא 12:00 או 14:00, משתנה ממלון למלון. בקשות לעזיבה מאוחרת ניתן לאשר רק מול הקבלה במלון. מלונות מאשרים עזיבה מאוחרת על ידי תשלום נוסף במידת האפשר.
 
 
האם יש לכם את הזכות להחליף לי מלון באמצע לאחר שביצעתי את ההזמנה?
המטרה של איזיגו היא לנסות ולאשר כל הזמנה שבוצעה על יד הלקוח בדיוק כפי שביקש להזמין, אך חשוב ציין כי שוק התיירות הינו שוק דינמי ומשתנה מרגע לרגע, ולא ניתן לדעת בכל רגע נתון, בכל תאריך מבוקש ולכל יעד אם יש או אין אישור למלון המבוקש בזמן אמת. במידה והמלון המבוקש לא מאושר, איזיגו תציע מלון חלופי ללקוח. בדרך כלל המלון החלופי יהיה באותה רמה אך לא בהכרח באותו המחיר. מלונות באותה הרמה לעיתים מבקשים מחירים שונים לאישור חדר. אין זה אומר בהכרח כי המלון החלופי יהיה יקר יותר מהמלון המקורי, לעיתים מלון חלופי יכול להיות זול יותר או באותו המחיר של ההזמנה המקורית. בכל מקרה, שינוי המלון נובע מאי קבלת אישור על אותו מלון שהלקוח מבקש להזמין והניסיון לשרת ולעזור לו לממש את החופשה המבוקשת, איזיגו מציעה חלופות ללקוח. כמובן שהלקוח אינו מחויב להסכים לחלופות אלו ויכול לסגת מהעסקה ולקבל את כל כספו בחזרה במידה ולא ירצה את החלופה המוצעת.
 
 
האם אני צריך להגיע למלון עם כרטיס האשראי שאיתו הזמנתי או תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי?
במידה והזמנת מבצע הקשור בשיתוף עם חברת כרטיסי אשראי, יש להציג את כרטיס האשראי של אותה חברת כרטיסי אשראי במלון.
במידה ולא הזמנת מצבע או חבילה הקשורים לכרטיס האשראי אין צורך להביא את כרטיס האשראי הספציפי איתו ביצעת את ההזמנה, אך יש צורך להצטייד בכרטיס אשראי, כיוון שלעיתים בתי מלון לוקחים כרטיס אשראי לביטחון ללא חיוב.
בכל מקרה יש להביא ולהציג תעודת זהות של הלקוח הרשום במלון.
 
 
בהזמנת חדר לשלישיה או לרביעייה בבית מלון בחו"ל – האם החדר גדול יותר?
במקרה של הזמנת חדר לשלושה ו/ארבעה, בתי מלון רבים נוהגים להכניס מיטה שלישית ו/או רביעית לחדר זוגי, לעיתים המיטה הנוספת הינה ספה נפתחת ו/או מיטה מתקפלת.
 
 
האם אני צריך להגיע עם שובר של המלון?
על מנת לקבל את השירות המוזמן בארץ, מספיקה תעודת הזהות של בעל ההזמנה. 
על מנת לקבל את השירות המוזמן בחו"ל, יש צורך בשובר שאנו שולחים יחד עם כרטיסי הטיסה במייל.
 
שאלות ותשובות בנושאים שונים
 
טוס וסע – האם הרכב כולל את כל הביטוחים?
בטוס וסע ישנם מספר ספקי רכב עימם אנחנו עובדים. יש לבדוק בנושא ביטוחי הרכב כל מקרה לגופו. לא קיימת תשובה חד משמעית המאשרת בצורה גורפת את כל הביטוחים הקיימים.
 
 
יש לי תעודת מעבר, האם אני צריך ויזה (אשרת כניסה)?
נוסעים המחזיקים בתעודת מעבר ישראלית חייבים להצטייד באשרת כניסה לכל מדינה אליה הם מתכוונים לנסוע. אין אפשרות לקנות כרטיס מבלי לדאוג לאשרת הכניסה לפני הקנייה. נוסעים המחזיקים בדרכון נוסף (אזרחות נוספת מלבד הישראלית) יכולים לעיתים להיכנס למדינה אליה הם מתכוונים לנסוע באמצעות האזרחות והדרכון הנוסף. במקרים מסוג זה יש לבדוק עם שירות הלקוחות באיזה דרכון מדובר והאם הוא לא צריך באשרת כניסה. בכל מקרה, נוסע המחזיק בתעודת מעבר ישראלית יהיה חייב לצאת מהארץ בעזרתה ולדאוג לאשרת כניסה למדינה אליה הוא מתכוון לנסוע.
 
 
מה צריך להיות תוקף הדרכון שלי?
באחריות הנוסע להצטייד בדרכון תקף לשישה חודשים לפחות מיום היציאה מהארץ.
 
 
מה הן ההנחיות לגבי שימוש בדרכון לא ישראלי?
על פי הוראות משרד הפנים, נוסעים המחזיקים בדרכונים ישראלים או בתעודת מעבר ישראלית, חייבים לצאת בעזרתם מהארץ, גם אם ברשותם דרכון שאינו ישראלי.
 
 
האם אני חייב את פרטי הדרכון לביצוע הזמנה?
אין צורך בפרטי הדרכון בעת ביצוע ההזמנה, למעט איות שם הנוסע כפי שמופיע בדרכון.
 
מדיניות פרטיות

 

אתר איזי גו EASYGO מאובטח עפ"י פרוטוקול מוצפן ומבטיח חיסיון של הנתונים הנשלחים מהמחשב שלכם לאתר שלנו.

המידע סטטיסטי שאינו מזהה אישית ( IP ) ומצטבר.

חברת איזי גו EASYGO מעוניינת לשלוח אליך, מדי פעם בדואר אלקטרוני, דיוור שיווקי ופרסומי. הרשמה לדוור של איזי גו EASYGO מהווה אישור לחברה לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי - בין אם מידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור.

החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר.

החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

בנוסף, לנוחותכם במרכז ההזמנות, עומדים לרשותכם יועצים אשר יקבלו מכם בטלפון את הפרטים אותם אתם מעדיפים למסור בע"פ. אנו מתחייבים כי כל המידע האישי, שנימסר על ידיכם, ישמש אותנו למימוש הזמנתכם ולמילוי בקשתכם בלבד.

דרושים
 
למוקד המכירות הטלפוני של חברת התיירות Easy Go  
דרוש/ה מנהל/ת מוקד מכירות טלפוני לתיירות יוצאת
(לציין משרה מס' 400)
 
מיקום המשרה: ליד קניון "איילון"
היקף המשרה: משרה מלאה
דרוש /ה מנהל /ת מוקד לחברת תיירות מובילה.
תנאים טובים למתאימים /ות, בונוסים גבוהים ומפנקים!
סביבת עבודה נעימה ומפנקת
 
דרישות:
ניסיון בניהול מוקד / צוות מכירות - חובה.
ניסיון בענף התיירות – יתרון
 
יכולת הנעת עובדים והבאתם ליעדי החברה.
ניסיון בבניית תהליכי עבודה ושגרות ניהול.
יחסי אנוש טובים.
 
נכונות לשעות עבודה מרובות. 
* המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
 
דרושים תותחי מכירות לתיירות חו"ל למוקד המכירות הטלפוני של חברת התיירות Easy go  
מתאים גם לסטודנטים ולחיילים משוחררים, אפשרי ללא ניסיון.
(לציין משרה מס' 100)
 
דרישות התפקיד:
12 שנות לימוד / התמצאות בסביבת עבודה ממוחשבת
יכולת מכירה גבוהה /  תודעת שירות גבוהה
ניסיון בתיירות – יתרון
עברית - ברמת שפת אם ואנגלית (קריאה וכתיבה)- רמה טובה
יכולת עמידה בתנאי לחץ
נכונות לעבודה במשרה מלאה, משמרות ושעות עבודה מאומצות
שכר בסיס + בונוסים גבוהים לבעלי יכולת מכירה גבוהה.
סביבת עבודה צעירה ודינמית
מקום העבודה: ליד קניון איילון
 
הכשרה מקצועית ע"י החברה
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
דרושים נציגי שירות לקוחות למוקד שירות הלקוחות הטלפוני 
התפקיד כולל מתן מענה טלפוני ללקוחות החברה, 
תוך עמידה ביעדי שביעות רצון לקוח ויעילות הטיפול. 
כניסה לתפקיד כוללת הכשרה מלאה וליווי אישי מלא לכל אורך הדרך.
(לציין משרה מס' 101)
 
 
דרישות התפקיד:
אסרטיביות
תודעת שירות גבוהה
התאמצות בסביבת עבודה ממוחשבת
ניסיון בתיירות  -יתרון
יכולת עמידה בתנאי לחץ
סביבת עבודה צעירה דינאמית ומשפחתית- כיף אצלנו :)
יכולת ללמוד ולהתפתח מקצועית
נכונות לעבודה במשרה מלאה, משמרות ושעות עבודה מאומצות
תנאים מעולים למתאימים
מקום עבודה: ליד קניון איילון
המשרה מיועדת לגברים ונשים כאחד
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
 
 
דרושים נציגי אופרציה לתיירות חו"ל למחלקת אופרציה 
מתאים גם לסטודנטים ולחיילים משוחררים, אפשרי ללא ניסיון.
(לציין משרה מס' 102)
 
דרישות התפקיד:
12 שנות לימוד / התמצאות בסביבת עבודה ממוחשבת
ניסיון ויידע בענף התיירות
שליטה בתוכנות תיירות אמדאוס/סייבר – יתרון 
יכולת עבודת צוות
יכולת לבצע מספר משימות במקביל
יכולת עמידה בתנאי לחץ
נכונות לעבודה במשרה מלאה
שכר מתגמל למתאימים
סדר וארגון
סביבת עבודה צעירה ודינמית
מקום העבודה: ליד קניון איילון
 
הכשרה מקצועית ע"י החברה
קורות חיים יש לשלוח לדוא"ל: yan@easygo.co.il
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
 

דרוש\ה אחמ"ש/ית לחברת איזי גו, מקבוצת סיגנל טורס:

(משרה מס' 726)
הזדמנות מצוינת להשתלב בחברה מהמובילות בתחומה!
חברת תיירות גדולה, הממוקמת ליד קניון איילון בר"ג.
אצלנו העבודה באווירה נעימה ותומכת, ובתנאים מהטובים בענף התיירות.

דרישות התפקיד:

 • ניסיון בענף התיירות הכרחי (3 שנים לפחות בתחום)
  שליטה במערכות : גלבוע, מערכות הזמנה של טיסות שכר וטיסות סדירות ( אמדאוס סייבר, אל.די.אס)
  ניסיון בניהול צוות עובדים

  כושר ביטוי טוב ויכולת התמודדות עם התנגדויות
  יחסי אנוש טובים
  אנגלית ברמה טובה
  ניסיון כאחמ"ש יתרון
  תנאים טובים למתאימים

 • קו"ח נא להפנות: boazk@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

 

דרוש/ה מוקדן או מוקדנית לאיזי ישיר: 


תיאור התפקיד:
מענה לשיחות וקבלת הודעות עבור צוות הסוכנים
תמיכה אדמיניסטריבית במוקד ההזמנות של איזי ישיר
עבודות מזכירות כלליות
היקף המשרה :  9 שעות יומיות מ-08:30 עד 17:30
תורנות יום ו' אחת לשבועיים

 • התחלת עבודה : מיידית

 • מקום העבודה: ליד קניון איילון

קו"ח נא להפנות: jobs@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.


דרוש/ה סוכנ/ת נסיעות תיירות יוצאת למרכז הזמנות של חברת איזיגו: 

דרישות התפקיד:
ידע בתחום חבילות נופש בחו"ל וטיסות סדירות  
ידע במערכות: גלבוע ואל.די.אס חובה  
משרה מלאה כולל ימי שישי לסירוגין
תודעת שירות ומוסר עבודה גבוהים
תנאים טובים למתאימים

 • מקום העבודה: ליד קניון איילון

קו"ח נא להפנות: jobd@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

 

דרוש/ה נציגי שירות לקוחות  למרכז הזמנות של חברת איזיגו:

דרישות התפקיד:

ניסיון קודם בשירות/מכירות טלפוני או פרונטלי
כושר ביטוי גבוה בע"פ ובכתב
ניסיון בתחום התיירות- יתרון.
דייקנות, אחריות ורצינות.
יכולת עבודה בצוות.
יכולת עבודה בתנאי לחץ.
משרה מלאה ובחודשי הקיץ נכונות ואפשרות לשעות נוספות
תודעת שירות גבוהה, אסרטיביות, יצירתיות  ויכולת עבודה עצמאית.

קו"ח נא להפנות: jobs@easygo.co.il

המודעה פונה לגברים ונשים כאחד.

הצהרת נגישות:
 

מבוא

אנו רואים חשיבות רבה בשירות איכותי ובמתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה.
אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
 
מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.
 

אמצעי הנגישות באתר

 תקינה - האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים.
תוכן האתר - התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה. האתר מחולק לשלושה עולמות תוכן, כאשר כל עולם כולל קטגוריות וכלים שונים לאיתור מהיר של מידע.
עיצוב האתר - האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה.
מבנה האתר - מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.
הגדלת התצוגה באתר  - גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס). כמו כן האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב ע"י כפתורי הגדלת/הקטנת טקסט שנמצאים בצד שמאל בראש כל עמוד באתר.
הפעלת האתר באמצעות מקלדת - גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן. 
גלישה באתר באמצעות קורא-מסך - מידע זה מיועד לגולשים עיוורים או כבדי-ראייה המשתמשים בתוכנת קורא-מסך:
 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות במידה ונתקלתם 
אנחנו שואפים ללמוד ולשפר את הנגישות. אם נתקלתם בקושי כלשהו נשמח לקבל הערות והצעות ייעול באמצעות רכיב צור קשר באתר או באמצעות הטלפון.