טיסות

מזמינים טיסות זולות
באיזיגו

טיסה ומלון

מזמינים טיסה ומלון
באיזיגו

חבילות

מזמינים חבילת נופש
למגוון יעדים באיזיגו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות זולות לחו"ל במבצעים החמים של איזיגו

טיסות זולות ברגע האחרון
טיסות ליעדים נבחרים של אגיאן איירלינס לפרטים
טיסות לאמסטרדם במחירים מפתיעים לפרטים

למה איזיגו?

 • רכישה מאובטחת

  תהליך הרכישה באתר מאובטח ונוח

 • מחירים אטרקטיביים

  מקסימום חופש, מינימום מחיר

 • מקבוצת סיגנל טורס

  42 שנות ותק וניסיון בעולם התיירות

 • מבחר עצום

  של טיסות וחברות תעופה

טיסות זולות לחו"ל ברגע האחרון

טיסות זולות לחו"ל – ההצעות הנבחרות של איזיגו

טיסה לבוקרשט
טיסה לברצלונה
טיסה לרומא
טיסה לפראג
טיסה לברלין
טיסה לאמסטרדם
טיסה לניו יורק
טיסה ללונדון
טיסה ישירה לבנגקוק
כולל כבודה
טיסה לברצלונה

הזמנת טיסות זולות באיזיגו - איך זה עובד?

כמה מכם שמעו על הסכם שמיים פתוחים? עבור מי שלא יודע, הסכם זה, שנכנס לתוקף באפריל 2013, שינה את מחירי הטיסות לחו״ל מקצה לקצה. אם בעבר התרגלנו לשלם מאות דולרים על טיסה לחו״ל ולא ממש משנה לאן, כיום ישנן לא מעט טיסות שמחירן מאות שקלים בלבד, ולעתים גם פחות מכך.
 
בנוסף למחירים הגבוהים, בשנים עברו, רוב האנשים שטסו לחו״ל עשו זאת בטיסות סדירות, זאת בניגוד למגוון הרחב של האופציות שקיים כיום, כמו טיסות לואו קוסט, טיסות שכר וכמובן טיסות ברגע האחרון, שתרמו לצניחת המחירים הגדולה בשוק התעופה. אז מה בעצם ההבדל בין טיסה סדירה לטיסת שכר, מה היתרונות של טיסת לואו קוסט ולמי בעיקר מיועדות טיסות ברגע האחרון? קבלו את המדריך המזורז של איזיגו להזמנת טיסות זולות.
 

טיסות סדירות

 
בדרך כלל מדובר בחברות הוותיקות והגדולות בשוק, דוגמת אל על, לופטנהזה ועוד. אלו מפעילות טיסות מסודרות ליעדים קבועים ופחות או יותר בתאריכים קבועים לכל אורך השנה, בלי קשר לעונה. היתרון הגדול בטיסות אלו הוא העובדה שמדובר בחברות גדולות, ותיקות ואמינות מאוד, עם ניסיון רב בעולם התעופה. כמו כן, ברוב המוחלט של המקרים ברכישת כרטיס תהיו זכאים לשליחת כבודה בבטן המטוס, הושבה מסודרת וכמובן ארוחה. החיסרון: המחיר, שיכול להיות גבוה יותר מטיסות מסוג אחר, שעליהן נרחיב בהמשך.
 

טיסות שכר

 
״הלואו קוסט של תחילת שנות ה-2000״, אם תרצו. בעבר, מי שרצה לחסוך עלויות במחירי הטיסה, היה מעדיף לבחור בטיסת צ׳רטר, שבדרך כלל הייתה זולה יותר מטיסת שכר. במקרה הזה מדובר בחברות תעופה קטנות יחסית, שחוכרות מטוס לתקופת זמן מסוימת, כמו למשל בקיץ או בתקופות החגים. אלו נוהגות לשלב בדרך כלל לינה בהצעתן, ובכך משווקות ללקוחות חבילות נופש הכוללות טיסות, העברות ולינה. כדי להרוויח מכל הסיפור, אותן חברות התעופה חכרו מטוס לתקופה מסוימת והיה עליהן למלא את המטוס, שכן מושבים ריקים שווים הפסד כספי גדול. הדבר הוביל לכך שככל שהתקרב מועד הטיסה, המחירים ירדו. דבר נוסף שהופך את טיסות השכר לאטרקטיביות במקרים רבים הוא העובדה שבעזרתן ניתן להגיע ליעדים אטרקטיביים למדי, שלא ניתן להגיע בטיסות סדירות. החיסרון הגדול הוא שבניגוד לטיסה סדירה, במקרה של תקלה קיים סיכוי לעיכוב ממושך; בדרך כלל, אין באפשרות אותה חברה לספק מטוס חלופי, במקרה הצורך. 
 
 

טיסות לואו קוסט

 
לפני מספר שנים טיסות הלואו קוסט חדרו לחיינו בסערה ושינו את המחירים מקצה לקצה. בניגוד לטיסות מסוגים אחרים, במקרה של טיסות לואו קוסט, הנוסע רוכש כרטיס טיסה בסיסי בלבד, ללא הושבה, אפשרות למזוודה או ארוחה. אם ירצה לשלב את אלו, יהיה עליו להוסיף כסף. בנוסף, בחלק גדול מחברות הלואו קוסט אין אפשרות לבצע הזמנה באמצעות סוכני נסיעות, אלא  רק באינטרנט, דבר שחוסך עלויות רבות עבור החברה. כך ריינאייר, איזיג׳יט, טראנסוויה, וויז אייר ודומיהן חוסכות כסף והדבר בא לידי ביטוי במחירי הטיסות הנמוכים. אם פחות משנה לכם מאיזה טרמינל יוצאת הטיסה (לעתים טיסות הלואו קוסט יוצאות מטרמינלים פחות אטרקטיביים), לא אכפת לכם היכן לשבת ואתם מסתפקים בתיק גב  - תוכלו לחסוך מאות דולרים בטיסה הבאה שלכם.
 

טיסות ברגע האחרון

 
במקרים רבים, חברות תעופה ו/או תיירות נתקעות עם מקומות פנויים, וכדי למזער נזקים ולא להפסיד כסף על מושבים ריקים, הן מציעות את אותם מושבים במחירים נמוכים בהרבה מהמחיר המקורי. נכון, לטוס ברגע האחרון אולי לא מתאים לכל אחד (לא כולם יכולים להזמין טיסה באותו היום או יום לפני), אך אלו שכן יכולים לטוס בהתראה קצרה, בדרך כלל מרוויחים ובגדול. 

טיסות נוספות לחו"ל