טיסות לפרנקפורט

מזמינים טיסה לפרנקפורט
באיזיגו

טיסה ומלון לפרנקפורט

מזמינים טיסה ומלון
לפרנקפורט באיזיגו

מידע על פרנקפורט

העיר פרנקפורט היא אחת מערי המסחר והכלכלה החשובות באירופה. קו הרקיע של העיר השוכנת במרכז גרמניה, עמוס בגורדי שחקים שמאכלסים משרדי בנקים ותאגידים בינלאומיים. אבל מעבר להיותה מרכז כלכלי חשוב ומתקדם, העיר מלאה באטרקציות ומקומות יפים, מוזיאונים, גלריות אמנות ופארקים ירוקים. שייט במורד הנהר הוא דרך טובה לקבל פרספקטיבה על השינוי ההיסטורי שעבר על פרנקפורט. הנהר חוצה את העיר לשתיים ומציג מצד אחד את גורדי השחקים וממולם, המבנים העתיקים.


5 דברים שחייבים לעשות בפרנקפורט

כיכר העיר העתיקה - בלב הכיכר שבעיר העתיקה של פרנקפורט, ישנה מזרקה היסטורית - והיא נקודת היציאה הטובה ביותר לסיור בעיר. הכיכר הציורית מוקפת במבנים ישנים מימי הביניים, בהם בתי קפה וחנויות בוטיק מיוחדות. במרחק הליכה תוכלו לפגו אתרים היסטוריים רבים כמו בית העירייה הישן, כנסיות גותיות עם מגדלי פעמונים, מוזיאונים ומרכזי בילוי וחיי לילה.
 
מוזיאון גתה – המוזיאון מנציח את חייו ופועלו של גתה, הסופר הגרמני המפורסם שנולד וחי בעיר. הבית מלא בחדרים מפוארים בהם הוא יצר וכתב, חדר האוכל, חדר הצעצועים וחדר הכתיבה. במוזיאון מוצגות תערוכות אמנות עם יצירות נדירות מתקופת הבארוק, ועוד פריטי אספנות מיוחדים. 
 
המוזיאון להיסטוריה של הטבע -  המוזיאון להיסטוריה של הטבע הוא מקום לטיול נהדר עם הילדים. האתר מציג את המגוון הביולוגי של כדור הארץ ואת תהליכי האבולוציה, באופן יצירתי ומעניין. במוזיאון יש תערוכת  דינוזאורים, ציפורים מפוחלצות ותצוגה נרחבת המתארת את התפתחות האנושות. המוזיאון מציע סיורים באנגלית.
 
המוזיאון לאמנות מודרנית – המוזיאון ממוקם במבנה מעוצב בלב העיר, וכולל אוסף מגוון של אמנים שונים. מבין היצירות הרבות אפשר לפגוש בעבודות של אמנים מובילים כמו אנדי וורהול, רוי ליכטנשטיין ופרנסיס בייקון. במוזיאון יש גם חלל מיוחד המוקדש ליצירות של אמנים צעירים ובלתי מוכרים. 
 
גן הדקלים -  זהו הגן הבוטני הגדול בגרמניה, מומלץ במיוחד לחובבי טבע. השטחים בפארק מחולקים לפי אזורים גיאוגרפים שונים בעולם, ויש בו גם חממות בהם גדלים מיני צמחים סובטרופיים וטרופיים. ברחבי הגן יש מגוון פעילויות כמו שייט, מגרשי משחקים לילדים ופינות שקטות לפיקניק.


 

טיפ מיועצי איזיגו 

אטרקציות בפרנקפורט - מגדל Commerzbank בו שוכנים משרדי בנקים וחברות ענק נחשב לאחד מהמגדלים הגבוהים באירופה. המגדל נבנה במודל של אדריכלות ירוקה החוסכת באנרגיה, והוא מתנשא לגובה של 58 קומות.
 
שופינג בפרנקפורט – שוק הפשפשים של העיר הוא המקום בו אפשר לחוש את ההיסטוריה של המקום ולמצוא פריטים מקוריים ומציאות מיוחדות. בשוק האיכרים שנערך בסופי השבוע אפשר לטעום מהמאכלים המסורתיים של גרמניה וליהנות מתוצרת חקלאית טרייה וגבינות בוטיק.
 
חיי לילה בפרנקפורט – מתוך שפע המועדונים של העיר ישנם כמה מומלצים במיוחד. מועדון האורבן קיטצ'ן הוא נציג המוזיקה השחורה, הרגאיי והסול. במועדון מתקיימות מסיבות ברוח האייטיז, ניינטיז והראפרים המפורסמים בעולם.

 

  • מדינה גרמניה
  • מטבע אירו
  • שפה גרמנית
  • קידומת חיוג למדינה 49 לפרנקפורט 69
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בברלין
  • הפרש שעות זמן ישראל פחות 1 שעות
  • משך טיסה ת"א-פרנקפורט 04:45
  • ישירה פרנקפורט -ת"א 04:10
  • שדה תעופה פרנקפורט
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה

מבצעים לפרנקפורט

טיסה לפרנפורט

טיסה לפרנפורט

$263 מחיר לאדם
הזמן

26/2/20 - 03/3/20
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה ישירה לפרנקפורט

טיסה ישירה לפרנקפורט

$441 מחיר לאדם
הזמן

28/2/20 - 05/3/20
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה לפרנקפורט

טיסה סדירה לפרנקפורט

$263 מחיר לאדם
הזמן

28/2/20 - 06/3/20
טיסות - סדירות אישור מיידי