טיסות למינכן

מזמינים טיסה למינכן
באיזיגו

טיסה ומלון למינכן

מזמינים טיסה ומלון
למינכן באיזיגו

מידע על מינכן

הבוטיקים האופנתיים, האוכל הבווארי המשובח, ספלי הבירה הענקיים בפסטיבל אוקטוברפסט ועוד מקומות רבים ויפים, הפכו את מינכן לאחת מהערים הפופולריות בגרמניה. ההיסטוריה של העיר מינכן עשירה ומלאה באירועים חשובים והעיר עברה מהפכה ובנייה מחדש לאחר מלחמת העולם. כיום העיר שוקקת חיים עם אירועי תרבות רבים, מוסדות קולינריים וכדורגל משובח.


5 דברים שחייבים לעשות במינכן 

ארמון המלוכה – הארמון המלכותי לשעבר של מלכי בוואריה פתוח כיום למבקרים ומציג ארכיטקטורה ייחודית, חפצי אמנות ועוד אוספים נדירים של תכשיטים, זהב, חפצי קריסטל ועוד. סביב מתחם הארמון יש גנים מפוארים בהם אפשר לטייל לאחר הסיור במתחם.
 
האצטדיון האולימפי – האצטדיון האולימפי הוא גאוות העיר והוקם לרגל אירועי האולימפיאדה. במהלך הסיור במקום אפשר לבקר בעולם המים, מוזיאון ספורט, אזור האצטדיון הענק, המגדל האולימפי ועוד. בראש מגדל האולימפי המתנשא ל-291 מטר יש נקודת תצפית מרהיבה על העיר. במתחם האצטדיון ממוקמת אנדרטה לזכר הספורטאים הישראלים שנרצחו באירועי האולימפיאדה בשנת 1972. 
 
המוזיאון הגרמני – זהו מוזיאון טכנולוגיה ומדע מהגדולים ביותר בעולם. במוזיאון יש אלפי מוצגים מכ-50 תחומים שונים, בהם תעופה, חקלאות, אנרגיה, זכוכית, קרמיקה, קולנוע ועוד. אחת מהתערוכות מציגה את התקדמות הטכנולוגיה מתקופת האבן ועד ימינו. ממלכת הילדים במוזיאון מציעה יותר מ-1000 פעילויות וניסויים מיוחדים.
 
הגן האנגלי – בפארק המקסים שנשנה בסגנון אנגלי יש שטחים ירוקים רחבי ידיים, נהר מים צלולים, מתקני שעשועים וגם בית תה יפני מפורסם. בסופי שבוע ובתקופת החגים נערכים במקום אירועי מוזיקה ועוד אירועים מיוחדים המוצגים באמפיתיאטרון שבגן. בעונת הקיץ, המרחבים הירוקים עמוסים במאות אנשים המגיעים לבלות במדשאות ולטבול במי הנהר הקרירים.
 
גן החיות הלברון - גן החיות של מינכן ממוקם בדרום העיר ומתמקד בשימור חיות בסכנת הכחדה. ברחבי הגן אפשר לפגוש בבעלי חיים רבים בהם גם מינים נדירים. מתחם הווילה של דרקולה מציג מיני עטלפים רבים ובמקום גם אזור ג'ונגל מיוחד עם גורילות, שימפנזים ותנינים.
 

טיפ מיועצי איזיגו 

אטרקציות במינכן – כדאי להירשם לסיור קבוצתי באצטדיון האליאנץ ארנה, אחד מהאצטדיונים המפורסמים בעולם. האצטדיון שצורתו דומה לשל סירה מתנפחת, הוא ביתה של קבוצת הכדורגל באיירן מינכן והסיור בו הוא חוויה לחובבי כדורגל וגם לאלו שלא.
 
שופינג במינכן – שוק האוכל של מינכן Viktualienmarkt הוא המקום הטוב ביותר לטעום את האוכל המקומי ועוד מאכלים ביתיים. השוק שנוסד כשוק איכרים הפך עד מהרה לשוק פופולרי לאוכל טרי, בשרים, ירקות טריים מהסביבה, מוצרי חלב כפריים ועוד. 
 
חיי לילה במינכן – מועדון "הארי קליין" נחשב לאחד מהמקומות הלוהטים בחיי הלילה של העיר ומנגן מוזיקת טכנו איכותית בשילוב מבחר אלכוהול. המועדון מארח לעיתים קרובות תקליטנים בינלאומיים ומושך אליו קהל בליינים קבוע.


כתבות נוספות על מינכן בבלוג איזיגו 


 
 
  • מדינה גרמניה
  • מטבע אירו
  • שפה גרמנית
  • קידומת חיוג למדינה 49 למינכן 89
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בגרמניה
  • הפרש שעות זמן ישראל מינוס 1 שעות
  • משך טיסה ת"א - מינכן 04:15
  • ישירה מינכן - ת"א 03:50
  • שדה תעופה פרץ יוזף שטראוס
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה

מבצעים נוספים למינכן

טיסה למינכן

טיסה למינכן

$298 מחיר לאדם
הזמן

14/4/20 - 19/4/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה למינכן

טיסה למינכן

$1,077 מחיר לאדם
הזמן

09/4/20 - 10/4/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה למינכן

טיסה למינכן

$300 מחיר לאדם
הזמן

17/4/20 - 24/4/20
טיסה סדירה אישור מיידי