טיסות לריגה

מזמינים טיסה לריגה
באיזיגו

דילים לריגה

מזמינים חבילת נופש
לריגה באיזיגו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על ריגה

ריגה, בירת לטביה, היא עיר עם אופי מיוחד משלה. לאחר עשרות שנים מאחורי מסך הברזל של השלטון הסובייטי, העיר מתפתחת במהירות למטרופולין תוסס, נושם אנרגיה, בו גרים ומבקרים אנשים מלאי שמחת חיים. ריגה היא עיר קטנה יחסית, אך אלגנטית ובעלת רחובות יפים ומבנים בסגנון אר דקו. העיר המתחדשת מלאת היסטוריה - לצד מבט גדול אל העתיד. 
 
 

5 דברים שחייבים לעשות בריגה

גני ורמנס - במרכז ריגה, ליד אוניברסיטת לטביה, משתרע אזור ירוק ויפהפה הידוע בשם Vērmanes Garden. הפארק נולד במאה ה-19 לאחר שחלק גדול מהעיר נפגע במהלך הפלישה הצרפתית. ברחבי הפארק ישנם עצים אקזוטיים, גינות עמוסות בפרחים צבעוניים, כרי דשא ואף מסעדות. 
 
אנדרטת החירות - בלב פארק Bastion Hill שבמרכז העיר, הוקמה אנדרטה מרשימה להנצחת החיילים שנהרגו במלחמת העצמאות הלטבית. זהו אחד מסמלי המדינה המבטאים את רוח החופש והעצמאות של לטביה. סביב האנדרטה שעשויה מאבן גרניט, נערכים טקסים רשמיים רבים. כדאי לצפות בטקס חילופי השומרים המרשים במקום שנערך מדי שעה עגולה.
 
המוזיאון הלאומי לאמנות – המוזיאון מציג עשרות אלפי יצירות אמנות המשקפות את התפתחות האמנות בלטביה וסביבתה מהאמצע המאה ה -18 ועד היום. זהו ללא ספק האוסף העשיר ביותר של תרבות ואמנות בלטביה. לצד התערוכות הקבועות והזמניות, המוזיאון הלאומי לאמנות הוא מוקד של אירועים ופסטיבלים מיוחדים.
 
המוזיאון הפתוח – המוזיאון הפתוח נבנה בהשראת מוזיאונים דומים באזור ובסקנדינביה. המוזיאון המיוחד שוכן מחוץ לעיר ומוקף ביער שבמרכזו אגם יפהפה. המוזיאון מציג מבנים רבים בסגנונות שונים שמשקפים את ההבדלים התרבותיים בין האזורים השונים במדינה. במוזיאון יש גם אלפי פריטים שמייצגים את רוב הקבוצות האתניות בלטביה.
 
מוזיאון המלחמה - זהו אחד המוזיאונים גדולים והוותיקים ביותר בלטביה. התערוכות במוזיאון מספרות על ההיסטוריה הצבאית והמדינית המורכבת של לטביה, עם דגש מיוחד על המאה ה -20 שהייתה תקופה בה המדינה עברה מלחמות רבות. המוזיאון ממוקם במבנה צבאי עתיק מהמאה ה-14.
 
 

טיפ מיועצי איזיגו 

אטרקציות בריגה – "בית החתולים" בריגה הוא מבנה עתיק ויפה שעל גגו מוצבים פסלים של שני חתולים. האגדה המקומית מספרת שהסוחר העשיר שהקים את המבנה, הניח את שני הפסלים של החתולים עם זנבותיהם המופנים כלפי עיריית ריגה, בעקבות סכסוך עם מועצת העיר.
 
שופינג בריגה – השוק המרכזי של ריגה הוא מקום נהדר לקניות. השוק נחלק למתחמים שונים כמו שוק בשר ושוק דגים וירקות, והביקור בו הוא הזדמנות לטעום מהתבשילים המקומיים ולרכוש מזכרות.
 
חיי לילה בריגה – רחוב Jauniela במרכז העיר הוא אחד ממרכזי חיי הלילה של ריגה, ובו ה - Spot Kafé, בר מעוצב ומדליק. המקום מושך צעירים רבים והאווירה בו איכותית ושמחה.
  • מדינה לטביה
  • מטבע אירו
  • שפה לטבית
  • קידומת חיוג למדינה 371 לריגה 2
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בריגה
  • הפרש שעות אין הפרש שעות
  • משך טיסה ת"א-ריגה 04:30
  • ישירה ריגה-ת"א 04:20
  • שדה תעופה ריגה
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה

מבצעים נוספים לריגה

טיסה לריגה

טיסה לריגה

$248 מחיר לאדם
הזמן

01/7/20 - 08/7/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לריגה

טיסה סדירה לריגה

$349 מחיר לאדם
הזמן

06/8/20 - 13/8/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לריגה

טיסה לריגה

$355 מחיר לאדם
הזמן

19/8/20 - 26/8/20
טיסה סדירה אישור מיידי